ВО "Свобода"

ENG

27 жовтня 2015
Ігор Швайка: Про попередні результати виборів у Харкові
Ігор Швайка: Про попередні результати виборів у Харкові

Дорогі брати і сестри!

За два останні дні почув багато огидних слів про мій рідний Харків. Багато таких слів казали ті, хто, ймовірно, ніколи і не був у Харкові. Поки наші штабісти продовжують вже третю добу поспіль приймати і опрацьовувати протоколи для завершення паралельного підрахунку голосів, честь їм і подяка за сумлінну та жертовну мережеву роботу, хотів поділитись деякими думками щодо перебігу та результату цих місцевих виборів.

Про вибори Харківського міського голови. .

Перемога одіозного Кернеса в першому турі - це реванш прокремлівського комуно-регіонального режиму, який став можливим внаслідок змови з президентською канцелярією, імпотентности "міністерства віртуальних справ", а також безцеремонного використання адмінресурсу. А також повної впевнености, що ані представники багатьох ЗМІ, ані співробітники згаданого вище міністерства на це належним чином не реагуватимуть.

Мене, як кандидата на посаду Харківського міського голови, часто запитували, що я думаю про своїх конкурентів. Скажу лаконічно: вони усі, в принципі, непогані хлопці. Але жоден з них не є політиком. Жоден з них не бачить театру мого Міста та моєї Країни в собі, але аж скавучить, так хоче побачити своє ім'я на афішах цього театру. Чим вони відрізняються один від одного? Майже нічим, назви і кількість змін партійних значків на піджаку - не пропонувати.

Про вибори Харківської обласної та міської ради.

Регіонівська більшість, яким би "відром" або "нашокрайово-солідарним" блоком вона не намагались прикрити свої беркутівські футболки, обмотані колорадськими стрічками - це відвертий плювок в обличчя тих наших хлопців, які в цей час захищають нашу країну на сході, це наруга над пам'яттю тисяч найкращих бійців, які віддали своє життя заради того, аби на моїй рідній Слобожанщині не було правління прокремлівських бойовиків.

Ані Харківська обласна, ані міська ради не будуть відображенням реального образу Слобожанщини та Харкова. Я би їх назвав скоріше кривим дзеркалом, в якому відображається найбрудніше, але найактивніше обличчя. .

А що ж реальний, той освічений, розумний, підприємливий Харків?

А він вирішив не брати на себе відповідальність за те, яким буде наше місто і наша область. Просто вирішив для себе піти пограти в цей день у футбол, поїхати на дачу, зустрітися з друзями чи родичами, поплавати в басейні тощо. Вони точно впевнені в тому, що йти на вибори і обирати не варто, бо нічого не зміниться. Вони праві! Але з одним суттєвим уточненням: саме від такої позиції нічого не зміниться. Адже коли обираєш, приймаєш на себе частину відповідальності за наслідки. Якщо, звісно, голосував на тверезу голову…

Питання до тих, хто не прийшов на вибори.

А ви думали, що би було з нами усіма, як би на роботу прийшло 40% лікарів, військових, водіїв громадського транспорту, вчителів?

Иншими словами, якби пів-країни сказало - від нашої роботи нічого не зміниться, у нас на роботу не вистачає часу, або нам просто не хочеться нічого робити? Подобається така картинка? .

Але саме за результатом рішення тих 40 відсотків ми будемо найближчим часом жити. Недовго житимемо із ними, адже довго дивитись в криве дзеркало багатьом із 60 відсотків набридне, і ми разом будемо вирівнювати отаку кривулю. .

Я, Ігор Швайка, харківський осередок Всеукраїнського об'єднання "Свобода" та усі наші прихильники нікуди не зникаємо. Ми йдемо далі. Шляхом втілення наших світоглядних переконань у реальність. Бо наші переконання правильні, істинні.

Ще раз дякую всім за жертовну участь в нашій боротьбі. .

Ну і, власне, боротьба триває!

Приєднуйтесь!

Ігор ШВАЙКА