ВО "Свобода"

ENG

28 лютого 2017
Юрій Сиротюк: Олігархічна влада ще дочекається народного трибунала
Юрій Сиротюк: Олігархічна влада ще дочекається народного трибунала

28 лютого 2017 року в Подільському райсуді Києва мало відбутися продовження засідання у справі захисників Конституції, яке перенесли на 14:00 10 березня. У час призначеного розгляду справи біля будівлі суду відбувся пікет на підтримку політв'язнів. Активісти організували перформанс, який проілюстрував стан нинішнього правосуддя в Україні ‒ патріотів переслідують, а злочинці керують державою.

У рамках театралізованого дійства перед присутніми виступили актори в ролях Ахметова, Авакова й Медведчука, які запитували, чому судять націоналістів, а не їх самих. Водночас учасники пікетування суду наголосили, що злочинці ще постануть перед народним судом. Зокрема, про це заявив один із захисників Конституції ‒ заступник Голови ВО "Свобода", керівник націоналістичної фракції Юрій Сиротюк.

"Ці люди дочекаються справжнього народного трибуналу. Саме в цей час Аваков просить дозволу розігнати учасників торгівельної блокади на Донбасі. Бо для нього й досі найбільшими ворогами є не Ахметов, який наживається на війні, чи Порошенко з його Ліпецькою фабрикою шоколаду, а ті, хто активно відстоює інтереси українців. Державою нині керують контрреволюціонери-українофоби. Однак суспільство вже переконалося: революція можлива тільки тоді, коли її роблять націоналісти, і зміни в державі можливі тільки тоді, коли при владі націоналісти. Ми мусимо розуміти, що надходить той час, коли ми мусимо ту революцію продовжити й закінчити. Революцію не як бунт п'яної матросні, не як "усе поламати й спалити", а як повернення українській нації права бути господарем своєї долі на своїй землі. Це революція обов'язково буде ‒ революція антиолігархічна, соціальна й національна", ‒ зазначив свободівець.

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"