ВО "Свобода"

ENG

30 березня 2017
Наталя Сіліна: "Прикриваючись "африканкою" адміністрація Зміївщини влаштувала незаконні полювання у заповіднику "Гомільшанські ліси"
Наталя Сіліна: "Прикриваючись "африканкою" адміністрація Зміївщини влаштувала незаконні полювання у заповіднику "Гомільшанські ліси"

Як стало відомо, у Національному природному парку "Гомільшанські ліси", що на Зміївщині Харківської області, місцеві чиновники розпочали відстріл диких кабанів. Буцім-то, ці заходи розпочато в межах боротьби зі спалахом африканської чуми свиней. Зміївська "Свобода" наголошує, що згідно з чинним законодавством України будь-який відстріл диких тварин на території національних природних парків суворо забороняється. Окрім того, місцеві мешканці припускають, що прикриваючись боротьбою з "африканкою", чиновники влаштовують незаконні полювання на території заповідника.

"Гомільшанські ліси ‒ це унікальний заповідник національного та міжнародного значення. За чинним законодавством будь-яке втручання в природні процеси, що відбуваються на території природоохоронної території, категорично заборонені. Цинічне використання можливого спалаху африканської чуми свиней для влаштування особистих розваг чиновників, зокрема полювань, є неприпустимими. І неважливо, хто "кришує" подібні речі: чи то це "недоопозиціонер" зміївський нардеп Мураєв (про що кажуть місцеві мешканці), чи представники чинної влади, чи вони разом узяті. "Свобода" вчергове наголошує, що закон повинен працювати однаково для всіх. Ми усвідомлюємо, що лишень суспільство, яке категорично не толерує порушення законів, має майбутнє. Ми зобов'язані виховувати нетерпимість до порушників закону в українському соціумі, так само як це є в усіх цивілізованих країнах світу. В-решті-решт, усі заходи боротьби з АЧС мають проходити виключно у межах закону. А те, що відбулося на початку тижня на Зміївщині, коли дві групи "мисливців" знищили лишень двох диких кабанів, свідчить про те, що це не заходи проти африканської чуми свиней, а банальне порушення закону та полювання заради розваги", ‒ коментує ситуацію очільниця Зміївської районної організації ВО "Свобода" Наталя Сіліна.

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"