ВО "Свобода"

ENG

13 квітня 2017
Кримінальне переслідування протестувальників у Харкові політично вмотивоване та категорично неприпустиме
Кримінальне переслідування протестувальників у Харкові політично вмотивоване та категорично неприпустиме

13 квітня 2017 року стало відомо, що за фактом подій біля "Сбербанку Росії" у Харкові, на трьох протистувальників відкрито кримінальні провадження. Харківська "Свобода" висловлює підтримку діям представників Національного корпусу та вважає кримінальне переслідування націоналістів політично вмотивованим та категорично неприпустимим.

Замість того, аби прислухатися до українців та унеможливити роботу бізнесу країни-агресора, націоналізувати їхні банки та підприємства в Україні, українська влада стала на захист окупантів. Очевидним є те, що владці діють подібним чином не через інтелігентність та зваженість, а через особисті фінансові інтереси. Їм цинічно байдуже на тисячі загиблих та десятки тисяч українських родин, що понівечені війною.

Щодо кримінальних проваджень, які відкриті проти активістів у Харкові, потрібно зазначити ‒ ці методи добре відомі нам ще з часів біло-блакитної банди мародерів на чолі з біглим президентом. У цивілізованій країні ХХІ сторіччя людина не може страждати через свої політичні переконання, через власну активну громадянську позицію. Очевидно, після того, як три провідні націоналістичні сили утворили спільну політичну платформу, слід очікувати посилення тиску на наші політичні сили. Зокрема й через інституції правоохоронних органів. Адже нинішні владці дуже гарні учні своїх попередників з банди Януковича, вони вже в багато чому навіть перевершили своїх вчителів.

Коли країна була на межі знищення, то люди з активною патріотичною позицію просто взяли до рук зброю та рушили на фронт, врятувавши таким чином свою Батьківщину. Тоді добровольці-патріоти були потрібні владі України. Ніні ж влада, яку, до слова, також врятували патріоти, продовжує чинити тиск та переслідувати найбільш активних людей.

Чинній владі слід пам'ятати досвід своїх попередників. Ніякими репресіями не можливо залякати сучасного українця, бо він кров'ю побратимів заплатив за власну свободу під час Революції Гідности та продовжує ціною життя найкращих виборювати Волю на фронті новітньої московсько-української війни, яку владці досі сором'язливо називають АТО. Тому ніякі суди та кримінальні провадження не примусять активних українців відступитися від власних вимог.

Російські банки мусять бути націоналізовані. Російський бізнес фінансує тероризм та військо країни-агресора, а значить ‒ не може працювати в Україні. Політично вмотивовані переслідування націоналістів, добровольців, активістів-патріотів мусять бути негайно припинені.

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"