ВО "Свобода"

ENG

17 липня 2017
Ігор Швайка: Земля не може бути товаром, а володіти нею має лише той, хто безпосередньо її обробляє
Ігор Швайка: Земля не може бути товаром, а володіти нею має лише той, хто безпосередньо її обробляє

16‒17 липня 2017 року мешканці Кам'янця-Подільського та району мали можливість поспілкуватися з екс-міністром аграрної політики та продовольства України свободівцем Ігорем Швайкою. Основною метою зустрічей націоналіста було обговорення ринку землі: шлях до процвітання чи катастрофи.

Спершу Ігор Швайка та голова Кам'янець-Подільської районної організації ВО "Свобода" Володимир Барановський спілкувалися з громадою села Колодіївка, нерозпайовану землю якої ділять особи, які часто не мають жодного відношення до цього села. Також нахаби встановлюють незаконні споруди на узбережжі Дністра.

"Лише ви є господарями своєї землі. Згуртувавшись, ви зможете захистити свої законні інтереси. Це буде довготривалий процес, але ми докладно вивчимо ваші проблеми і допоможемо в їх розв'язанні", ‒ зазначив свободівець.

Наступного дня Ігор Швайка та голова Хмельницької обласної організації ВО "Свобода" Олег Лопатовський провели низку зустрічей зі свободівським активом, фермерами Кам'янець-Подільського району та громадою міста. Після промови екс-міністра, він відповідав на запитання присутніх.

"Ми не проти реформ, але "реформи" у виконанні чинної влади мають на меті скорочення населення України, що не влаштовує всіх нас. Щодо земельної псевдореформи, яку розпочали ще при Кучмі, то вона полягає в тому, щоб знищити великі сільгосппідприємства і роздати шматки землі та майна людям, які в переважній більшості не готові господарювати самостійно. Це нагадує спробу розібрати на запчастини і роздати окремим людям механізм, який може функціювати, лише будучи цілісним.

Загалом свободівська позиція в земельному питані полягає в тому, що земля не може бути товаром, а володіти нею має лише той, хто безпосередньо її обробляє", ‒ підкреслив Ігор Швайка.

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"