ВО "Свобода"

ENG

13 вересня 2017
Ігор Швайка: Вимагаємо забезпечити право на отримання житла у власність мешканців гуртожитку по вулиці Селянській №25 у Харкові
Ігор Швайка: Вимагаємо забезпечити право на отримання житла у власність мешканців гуртожитку по вулиці Селянській №25 у Харкові

До очільника Харківської обласної організації ВО "Свобода" Ігоря Швайки звернулися за підтримкою мешканці гуртожитку "Регіонального центру професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг". Протягом понад 10 років мешканці не можуть домогтися передачі свого гуртожитку на баланс міста, для того, аби зреалізувати своє право на отримання житла у власність. Гуртожиток розташовано за адресою: Харків, вул. Селянська, 25.

"У цій справі є два фігуранти: Міністерство освіти та Харківська міська рада. Так виходить, що як першим, так і другим категорично плювати на інтереси людей, які мешкають в цьому гуртожитку. А всі ці люди є платниками податків та мають повне право не просто просити, а вимагати від чиновників та владців забезпечення їхніх законних прав. Понад 10 років чинуші різних політичних режимів направляють людям звичайні "відписки", замість того, аби реально виконувати свої обов'язки. ВО "Свобода" завжди прагне встановлення справедливости. Тому ми категорично вимагаємо терміново вжити усіх необхідних заходів, аби передати гуртожиток по вулиці Селянській №25 у Харкові на баланс міста, аби його мешканці мали можливість реалізувати своє право на отримання житла у власність. До того ж, наші народні депутати-свободівці скерують усі необхідні депутатські звернення для того, аби люди досягли справедливости", ‒ наголосив голова Харківської обласної організації ВО "Свобода" Ігор Швайка.

Окрім того, очільник харківських свободівців звернув увагу на занедбані об'єкти нерухомости, що є навколо гуртожитку в районі Харківського заводу ім. Шевченка. Світлини за посиланням: facebook.com.

"Це приклад господарювання "міцного господарника" Кєрнеса. Звісно, район заводу Шевченка це не вулиця Сумська та центр Харкова, де потрібно пускати пил в очі. Це при тому, що в Харкові існує нестача об'єктів нерухомости для соціяльної царини, ми бачимо у занедбаному стані тисячі квадратних метрів. Оце є реальний вигляд "досягнень" влади, яку помилково обрали наші земляки, повіривши красивим картинкам та спостерігаючи за реалізацією маніпулятивних проєктів типу парку Горького", ‒ прокоментував побачене Ігор Швайка.

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"