ВО "Свобода"

ENG

2 жовтня 2017
Ігор Швайка: Мирослав Мисла загинув за правду, у боротьбі за неї всі ми маємо бути гідними його чину
Ігор Швайка: Мирослав Мисла загинув за правду, у боротьбі за неї всі ми маємо бути гідними його чину

02 жовтня 2017 року на Харківщині у селі Волохів Яр відкрито меморіяльну дошку на честь Мирослава Мисли, захід відбувся до першої річниці його героїчної загибелі на фронті російсько-української війни. Дошку розміщено біля центрального входу до школи, у якій навчався Мирослав. На відкриті були присутні бойові побратими Мирослава Мисли, його шкільні та університетські вчителі, свободівці, сокільці, а також: очільник Харківської обласної організації ВО "Свобода" Ігор Швайка, керівник Служби молодіжної політики ВО "Свобода" Юрій Ботнар, очільник ВГО "Сокіл" Юрій Чорнота.

Меморіяльна дошка Мирославові мислі у Волоховому Яру
Меморіяльна дошка Мирославові мислі у Волоховому Яру

"Коли підходиш до могили Мирослава Мисли, завжди звертає на себе увагу табличка, яка є на хресті. На ній зазначено: "Я знав за що живу! Я знав за що загину!". Дуже сильні слова, що характеризують життя Мирослава. Я дякую йому за те, що він нам дав зразок принциповости, щирого бажання допомогти державі в тяжку годину. Не говорити тисячі слів про любов до Батьківщини, а діяти на її благо. Він був свободівцем і залишиться їм назавжди. Мирослав Мисла загинув за правду, у боротьбі за неї всі ми маємо бути гідними його героїчного чину", ‒ наголосив у свої промові біля могили Мирослава Мисли очільник харківських свободівців Ігор Швайка.

Ігор Швайка
Ігор Швайка

До того ж, 30 вересня 2017 року в Свято-Дмитрівському храмі Української Автокефальної Православної Церкви Архиєпископ Харківський і Полтавський Ігор (Ісіченко) відправив Заупокійну літургію за Мирославом Мислою.

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"