ВО "Свобода"

ENG

17 жовтня 2017
Денис Корнієнко: Маніпуляції та махінації влади мене не цікавлять. Нам своє робити
Денис Корнієнко: Маніпуляції та махінації влади мене не цікавлять. Нам своє робити

"Це дуже схоже на чергові махінації від чинної влади та апробацію нових методів виборчих маніпуляцій", ‒ так прокоментував зняття кількох кандидатів на посаду Малоданилівського селищного голови голова Дергачівської районної організації ВО "Свобода" Денис Корнієнко. Свободівець сам претендує на посаду Малоданилівського селищного голови та впевнений, що здатен скласти кандидату від влади гідну альтернативу.

Нагадаємо, на Харківщині, на виборах в Малоданилівській об'єднаній територіяльній громаді, що відбудуться 29 жовтня 2017 року, було зареєстровано 5 кандидатів на посаду селищного голови, включаючи очільника місцевого свободівського осередку Дениса Корнієнка та кандидата від БПП О. Гололобова. Однак невдовзі, троє кандидатів зняли свої кандидатури з виборів.

"Нам відомі факти тиску на потенційних кандидатів на посаду Малоданилівського селищного голови, аби лідери громадської думки чи чинні очільники місцевих населених пунктів не висували свої кандидатури. Водночас, кандидатами на посаду керманича громади було зареєстровано кілька осіб, які нещодавно знялися. Чи це було зроблено, аби завести "своїх" людей в виборчі комісії, чи-то через якісь невідомі нам причини; чи це є проба нових технологій та маніпуляцій ‒ нам невідомо. Проте, маніпуляції та махінації влади мене не цікавлять. Нам своє робити. Як очільник районної організації ВО "Свобода", передусім я зацікавлений в розширені нашої організації та нашого впливу. Це першочергове завдання, що переді мною ставить партія. Власне, нині навіть стало легше, бо відпали технічні кандидати і нам потрібно дати виборцю гідну альтернативу чинній владі, в особі кандидата від БПП", ‒ прокоментував ситуацію кандидат на посаду Малоданилівського селищного голови, депутат Дергачівської міської ради Денис Корнієнко.

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"