ВО "Свобода"

ENG

20 жовтня 2017
Ігор Швайка: Від майдану до майдану ‒ вулиця Сумська має бути пішохідною
Ігор Швайка: Від майдану до майдану ‒ вулиця Сумська має бути пішохідною

Від майдану Конституції до майдану Свободи ‒ головна вулиця Харкова має бути пішохідною. Про це заявив голова Харківської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Ігор Швайка. Очільник харківських свободівців вчергове висловив співчуття родинам та друзям загиблих у наслідок жахливої ДТП, що сталася у середмісті Харкова ввечері 18 жовтня 2017 року та наголосив, що ніякі труднощі, пов'язані з організацією руху в об'їзд Сумської, нічого не варті у порівнянні з цінністю людського життя.

"Ця жахлива трагедія, що забрала життя в п'ятьох людей, шокувала всіх нас. Ми щиро співчуваємо рідним, близьким та друзям загиблих, а тим, хто вижив ‒ бажаємо найшвидшого одужання. Також, ВО "Свобода" вимагає, аби винуватці цієї ДТП дістали сурового покарання.

Водночас, ми вважаємо, що вулиця Сумська, від майдану Конституції до майдану Свободи, має бути пішохідною зоною, вільною від автівок. Від сьогодні ми розпочинаємо кампанію на підтримку цієї ідеї. В багатьох європейських містах існує концепт важкодоступности історичної частини міста для автомобільного транспорту. В цих містах влада різними засобами обмежує доступ автівок до середмістя. Вулиця Сумська, в частині про яку йдеться, має легендарну харківську "стометрівку", кілька театрів, кілька парків, безліч архітектурних пам'яток. Ця вулиця ніби створена для того, аби стати місцем відпочинку та туризму у кращих європейських традиціях. Усі труднощі, пов'язані з організацією руху в обхід цієї частини Сумської, нічого не варті у порівнянні з цінністю людського життя, а наше місто давно заслуговує на те, аби мати свою пішохідну зону в середмісті", ‒ наголосив Ігор Швайка.

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"