ВО "Свобода"

ENG

27 жовтня 2017
Валерій Коник: Тільки створення нових робочих місць в межах ОТГ дозволить наповнити б'юджет громади реальними коштами
Валерій Коник: Тільки створення нових робочих місць в межах ОТГ дозволить наповнити б'юджет громади реальними коштами

Процес "гройсманівської" територіяльної реформи на превеликий жаль нічого не має спільного зі справжньою децентралізацією. Лишень при формуванні державного б'юджету за принципом знизу-догори, коли на місцях залишається більше коштів від податків, громади стануть потужними та заможними. Про це 27 жовтня 2017 року на зустрічі з виборцями заявив кандидат на посаду селищного голови Золочівської ОТГ, голова місцевої районної організації ВО "Свобода" Валерій Коник. Нагадаємо, перші вибори в Золочівській об'єднаній територіальній громаді відбудуться 29 жовтня 2017 року.

"Механічне і не завжди добровільне об'єднання населених пунктів, насправді, нічого позитивного в перспективі не дасть. Навіть навпаки, в результаті урядової "децентралізації" громади отримають більше фінансових зобов'язань, які не зможуть забезпечити. Ми очікуємо скорочення кількості дитячих садочків, музичних та спортивних шкіл, звичайних шкіл та инших об'єктів соціяльної інфраструктури та б'юджетної царини по всій Україні. Єдиним виходом в такій ситуації є зосередитися на створенні нових робочих місць у межах нашої громади.

Саме податки з робочого місця є головним джерелом наповнення місцевих б'юджетів. Люди повинні мати можливість працювати вдома, а не щодня долати відстань у кілька десятків кілометрів до робочого місця в обласному центрі. На Золочівщині потрібно стимулювати створення підприємств, що будуть зберігати та переробляти сільськогосподарську продукцію ‒ це має стати одним з основних завдань влади в нашому аграрному районі. Тільки створення нових робочих місць в межах ОТГ дозволить наповнити б'юджет громади реальними коштами", ‒ наголосив кандидат на посаду Золочівського селищного голови від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Валерій Коник.

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"