ВО "Свобода"

ENG

14 листопада 2017
Денис Корнієнко: Всі ці помилки та прорахунки влади доведеться виправляти нам з вами
Денис Корнієнко: Всі ці помилки та прорахунки влади доведеться виправляти нам з вами

Голова Дергачівської районної організації ВО "Свобода" Денис Корнієнко, що балотувався на посаду Малоданилівського селищного голови, 14 листопада 2017 року звернувся до виборців. Подаємо звернення свободівця у повному вигляді:

"Шановні виборці!

Дозвольте мені сьогодні, коли від завершення виборчого процесу минуло два тижні, від імені всієї нашої свободівської команди подякувати усім, хто віддав голос за нашу політичну силу на Перших виборах у Малоданилівській об'єднаній територіальній громаді.

Нагадаємо, що ми єдині на цій виборчій кампанії пропонували не жебрацькі "договорняки" з чинною владою, не випрошування хоч якоїсь копійчини на поточні витрати; ми пропонували сталий розвиток нашої громади. Ми наголошували на тому, що головним акцентом в роботі місцевої влади має стати стимуляція створення нових робочих місць. Ми говорили, що Зооветеринарна академія має стати головною родзинкою нашої громади. Ми доповідали про енергоефективні технології, економічну спроможність та наповнення бюджету громади через створення нових робочих місць, аби наші земляки мали можливість працювати вдома, а не їздити щодня на роботу до обласного центру.

На жаль, наші опоненти вели кампанію брудно, а подекуди ‒ навіть брутально. Цинізм, нещирість та маніпуляції були притаманні провладним кандидатам, до слова, так само, як це було притаманно "покращувателям" попереднього режиму. З наших власних джерел нам відомо, що деякі кандидати, які прагнули боротися за посаду Малоданилівського селищного голови, через тиск влади не змогли, навіть, взяти участь у виборах.

Натомість, ця кампанія збагатила нас. Ми отримали безцінний досвід, а спілкуючись з вами, переконалися, що йдемо правильним шляхом. Скільки б нині влада не розказувала про нібито "безпрецедентну підтримку", ми чітко знаємо, що наші земляки не підтримують прихованого підвищення пенсійного віку (яку влада називає "пенсійною реформою"), необґрунтованого підвищення тарифів, збільшення цін на товари першої необхідності, необдуману "медичну реформу", що втілюється на догоду іноземних центрів впливу та багато чого іншого.

Всі ці помилки та прорахунки влади доведеться виправляти нам з вами. Мій досвід роботи в Дергачівській міській ради говорить, що навіть малими силами, малим представництвом можна робити великі справи. А як голова районної партійної організації, я вкрай зацікавлений відшукати сміливих та активних людей, наших однодумців, з якими, ставши пліч-о-пліч, ми здатні змінити наш край та нашу Україну".

Голова Дергачівської районної організації ВО "Свобода", депутат Дергачівської міської ради Денис Корнієнко.

Нагадаємо, очільник Золочівської районної "Свободи" Валерій Коник, який брав участь у виборах в Золочівській об'єднаній територіяльній громаді, звернувся до виборців: kharkiv.svoboda.org.ua

Окрім того, до виборців звернувся також свободівський кандидат на посаду селищного голови на Перших виборах у Малинівській ОТГ Олексій Говоруха: kharkiv.svoboda.org.ua

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"