ВО "Свобода"

ENG

14 листопада
Олексій Говоруха: Коли ми завоюємо довіру більшості українців ‒ ми отримаємо важелі для справжнього українського прориву
Олексій Говоруха: Коли ми завоюємо довіру більшості українців ‒ ми отримаємо важелі для справжнього українського прориву

Свободівець Олексій Говоруха, що балотувався на посаду Малинівського селищного голови, 14 листопада 2017 року звернувся до виборців. Подаємо звернення Олексія Говорухи у повному вигляді:

"Шановний виборцю!

Передусім я хочу подякувати тим, хто віддав голос за Всеукраїнське об'єднання "Свобода". Нині, коли провладні політичні сили намагаються ошукати вас обіцянками, а подекуди й відверто "купити" ваш голос, принциповий та свідомий вибір зробити дуже нелегко. Тому ми надзвичайно цінуємо кожного, хто віддав свій голос за єдину справжню політичну партію, що має власну ідеологічну базу ‒ за ВО "Свобода"!

Цього разу, на жаль, нам не вдалося перемогти. Але той досвід, що ми здобули важко переоцінити. Нас всіх, та зокрема мене, надзвичайно збагатило спілкування з кожним мешканцем нашої громади. Проблеми, якими ви ділились зі мною вчергове доводять, що курс нинішньої влади є хибним. Я вчергове переконався, що тільки наша політична сила здатна врятувати країну та забезпечити її сталий розвиток та процвітання. Ми це довели, працюючі у Верховній Раді минулого скликання. Свободівці й сьогодні доводять це, працюючи на посадах міських голів, депутатів всіх рівнів. Але лишень тоді, коли ми здобудемо велику перемогу, коли ми завоюємо довіру більшості українців ‒ ми отримаємо важелі для справжнього українського прориву.

Але це можливо лишень при нашій спільній роботі. Тому я закликаю кожного з вас ставати поруч з нами. ВО "Свобода" здатна знайти царину життя, у якій ви зможете якнайкраще реалізуватися, та принести користь своїй вулиці, своєму містечку, своєму краю та всій Україні. Разом ми зможемо врешті-решт змінити життя навколо себе, а значить життя цілої країни. Тільки знайшовши наших однодумців на місцях, ми зможемо перемагати та реалізовувати наші програмові засади, кінцевою метою яких є побудова могутньої України на засадах соціальної та національної справедливості.

Тому ще раз закликаю кожного з вас ‒ не будьте байдужими до власного життя, ставайте до лав ВО "Свобода". Разом переможемо!".

Кандидат на посаду Малинівського селищного голови, свободівець Олексій Говоруха.

Нагадаємо, очільник Дергачівської районної "Свободи" Денис Корнієнко, який брав участь у виборах в Малоданилівській об'єднаній територіяльній громаді, також звернувся до виборців: kharkiv.svoboda.org.ua

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"