ВО "Свобода"

ENG

14 листопада
Валерій Коник: Дякую за кожний, відданий за нас, голос мешканців Золочівщини
Валерій Коник: Дякую за кожний, відданий за нас, голос мешканців Золочівщини

Голова Золочівської районної організації ВО "Свобода" Валерій Коник, що балотувався на посаду селищного голови на виборах у Золочівській ОТГ, 14 листопада 2017 року звернувся до виборців. Подаємо звернення свободівця у повному вигляді:

"Шановний виборцю Золочівщини,.

від щирого серця хочу подякувати особисто, та від імені усієї свободівської родини, за відданий за нас, твій важливий голос. Ми цінуємо те, що, незважаючи на шалений тиск від представників влади та різноманітні популістські технології конкурентів, ти віддав свій голос за свою і нашу СВОБОДУ. Ти віддав свій голос за мене незважаючи на те, що я начебто не місцевий, бо ти знав що мій прадід рятуючи життя дітей від голоду, влаштованого нечистю з людським обличчям, вимушений був покинути рідний хутір Коники (що біля села Баранівка).

Ти знав, що контрольований керівництвом партії і тобою, я буду виконувати Програму захисту українців, програму, що послідовно втілюється і дає позитивні результати в інших регіонах нашої Держави. Ти знав і знаєш, що ми ніколи не відмовимося від нашої ідеї побудови Великої Української Держави на засадах соціальної і національної справедливості, чого б нам це не вартувало, бо ти є частинка нашої кровно-духовної спільноти мертвих, живих і не народжених, ти ‒ частинка української нації, нації нескорених. Вірю в подальшу співпрацю з тобою та розбудову Золочівського краю. Ставай поруч і у нас все обов'язково вийде!".

Кандидат на посаду Золочівського селищного голови, очільник Золочівської районною організації ВО "Свобода" Валерій Коник.

Нагадаємо, очільник Дергачівської районної "Свободи" Денис Корнієнко, який брав участь у виборах в Малоданилівській об'єднаній територіяльній громаді, звернувся до виборців: kharkiv.svoboda.org.ua

Окрім того, до виборців звернувся також свободівський кандидат на посаду селищного голови на Перших виборах у Малинівській ОТГ Олексій Говоруха: kharkiv.svoboda.org.ua

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"