ВО "Свобода"

ENG

18 грудня 2017
Денис Корнієнко: Влада краща в світі, або маніакальна віра у власні міфи
Денис Корнієнко: Влада краща в світі, або маніакальна віра у власні міфи

Останнім часом в Дергачівському районі відбуваються цікаві речі, на які, очевидно, треба реагувати ‒ принаймні, давати їм належну та правдиву оцінку.

Наприклад, нині тихо, без публічного обговорення, ліквідовуються два величезних відділи Дергачівської районної державної адміністрації: відділ культури і туризму, а також відділ освіти. Рішенням від 01 липня 2016 року № 317 "Про оптимізацію структури Дергачівської районної державної адміністрації" ці важливі відділи, фактично, припинили свою роботи. В мене є величезний сумнів щодо адекватності цього рішення, адже у час війни освіта та культура повинні бути чи не флагманськими в умовах інформаційній війні. Ми ж всі розуміємо, що цією оптимізацією, передусім, буде скорочення штату. Бездумна і формальна оптимізація, фактично ‒ об'єднання, залишить у новоствореному структурному підрозділі райадміністрації лише 9(!!!) працівників. Для порівняння, Управління праці та соціального захисту населення Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області має 53 (!!!) особи штатних одиниць.

Окрім того, також тихо, без особливого обговорення, пройшов "найсвободніший" конкурс на посаду голови відділу, до слова, який нанині, навіть, юридично не оформлений. Давидова Наталія Андріївна стала переможницею цього конкурсу. Вона є директором Русько-Лозівського НВК, який, між іншим, планують зробити опорним у РОСІЙСЬКОМОВНОМУ окрузі(!!!!!). osvita-dergachi.edu.kh.ua Чи треба нагадувати, що це відбувається під час війни з країною-агресором РФ.

Маємо ще. Відбулося рейдерське захоплення приміщень районної бібліотеки. По-іншому я це назвати не можу. Дитячу частину Центральної районної бібліотеки "виперли" до коридору. Очільники району прийшли до бібліотеки і сказали: "звільніть приміщення під пенсійний фонд". Ніяких тобі рішень, ніяких тобі пояснень. Мені це все нагадує монголо-татарську навалу. Налетіли, розтрощили і полетіли на "пост губернатора" чи ще кудись на підвищення. А кому це розгрібати? Але ж нам розказують про безпрецедентні результати реформ, весь час наполягають, що влада в нас найефективніша, малюють картинки, забезпечуючи роботою цілу армію піярників та дизайнерів. Здається, вони вже самі вірять в ці казки. Але ж очевидно, що популярну в місті бібліотеку треба розширювати, а не "засовувати" дитяче відділення в коридор. Очевидно, що пенсійний фонд повинен мати умови для роботи, а не тулитися десь, у когось, на приватній території. Ось вам реальний, а не казковий прояв керівницьких талантів нинішніх очільників ‒ розв'язати "квартирні" проблеми пенсійного фонду за рахунок дитячого відділення сторічної бібліотеки.

Теперішня влада, яка, нагадую, прийшла на крові Небесної Сотні, а за рахунок крові наших солдат поки що сидить на своїх місцях, геть забула, що довго це продовжуватись не може. Вони грабують країну, так, неначе це їхній останній шанс. (Привіт реконструкції стадіону в Дергачах). Вони розраховують, що коли прийде час виборів, наш народ забуде про це все і знову повірить "за 200 грн" в чесність і порядність цих "надефективних" злодіїв та грабіжників. Пам'ять цікава штука, бо позабували "кращі менеджери" новітню історію України, позабували, що терпець в українців може урватися.

p.s. Не смішно, а бридко спостерігати було за "совковим" цирком, коли одна найефектніша, пробачте "найефективніша" очільниця області приїхала відкривати, вже три тижні працюючий флюорографічний кабінет. Заради її приїзду в п'ятницю порозганяли половину хворих, закрили в'їзд на паркову перед лікарнею і нагнали працівників адміністрації для масовки. Якщо так сильно хочеться "стрічки перерізати", то можемо пані запрошувати на урочисті ремонти освітлення, на встановлення дошок в огорожі дитячих майданчиків або коли каналізаційні люки будемо нові ставити. Ну а що, нам хіба "стрічки червоної" шкода?

p.p.s. Маківка цинізму. 16 грудня відкрили пам'ятник нашому герою війни, який загинув на Світлодарській дузі ‒ Роману Радивілову. Спочатку анонсувався приїзд "пані губернаторши", присутність всього районного бомонду, а по факту пам'ятник відкрили небайдужі мешканці міста, бойові офіцери, люди які особисто знали Романа. Все наче нічого, але, як тільки з'явився пост у мережі Facebook про цю подію, то одразу подзвонили з адміністрації та сказали: "Ну єто, нє совсем официально, официально в конце декабря должні открівать". Виходить всі ті, хто дійсно приклав стільки зусиль для встановлення цього пам'ятника, люди, які воювали з Романом, люди, які прийшли віддати честь побратиму ‒ просто не узгодили з графіком "пєрєрєзаній лєнточек". Справжність, щирість, честь ‒ ні, не чули…

Денис Корнієнко Голова Дергачівської районної організації ВО "Свобода", депутат Дергачівської міської ради