ВО "Свобода"

ENG

6 квітня
Марія Шапошнікова: Допомагаючи живим, пам'ятати про загиблих героїв
Марія Шапошнікова: Допомагаючи живим, пам'ятати про загиблих героїв

Харківський осередок Всеукраїнського об'єднання українок "Яворина" привітає з Великодніми святами родини загиблих героїв Небесної сотні та російсько-української війни. Про це повідомила очільниця Харківської "Яворини", свободівка Марія Шапошнікова. Окрім того, головна яворинка Харківщини розповіла про те, що кілька активістів організації отримали подячні грамоти від командира полку особливого призначення "Київ" "за патріотизм та підтримку бойових підрозділів на сході України, за допомогу та небайдужість".

"Допомагаючи живим, пам'ятати про загиблих героїв ‒ це одне з наших гасел. Власне, у загиблих героїв залишились живі родичі, які потребують нашої підтримки. Не стільки, навіть, матеріяльної допомоги, скільки нашої уваги, нашої пам'яти. Тому ми традиційно, напередодні Великодня, вітатимемо родини загиблих героїв Небесної Сотні та новітньої московсько-української війни з прийдешнім святом. Як знак нашої уваги і символ того, що ми пам'ятаємо про героїчний чин їхніх синів, батьків чи братів, ми передамо традиційні пасхальні смаколики та сувеніри. Ми маємо пам'ятати про них не лишень на сумні річниці загибелі, але й на свята, бо життя складається не тільки з суму, але й з радості.

Великодні сувеніри від Харківської "Яворини"
Великодні сувеніри від Харківської "Яворини"

Окрім того, з великою повагою хочу повідомити, що кілька наших найактивніших членів отримали подяки від командира полку особливого призначення "Київ", бойовим підрозділам якого ми неодноразово допомагали. Зокрема, деякі з них не хочуть афішувати своє ім'я, і ми поважаємо їхнє бажання лишитися в тіні. Натомість, щиро дякуємо їм за підтримку та допомогу. Водночас, вітаємо одну з наших активісток Наталію Михайловську з отриманим визнанням. Ну, і традиційно, дякуємо усім, хто за тривалий час нашої діяльности нам допомагає: яворинкам, свободівцям та усім небайдужим підприємствам та мешканцям Харкова. Разом переможемо!", ‒ наголосила очільниця Харківського осередку Всеукраїнського об'єднання "Яворина", свободівка Марія Шапошнікова.

"За патріотизм та небайдужість"
"За патріотизм та небайдужість"

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"