ВО "Свобода"

ENG

26 квітня
Ігор Швайка: Спекуляції та маніпуляції на святих для кожного українця темах є чи не головною ознакою нинішнього владного режиму
Ігор Швайка: Спекуляції та маніпуляції на святих для кожного українця темах є чи не головною ознакою нинішнього владного режиму

"Під час чергової сесії Дергачівської міської ради, присутні стали свідками чергової дешевої вистави у виконанні владних "чинуш". Верхівкою цинізму стало використання у брудній грі проти нашого депутата-свободівця Дергачівського військового комісара. Це ще одне підтвердження того, що для бариг, що прийшли до влади на крові героїв Майдану та московсько-української війни, серед яких сотні загиблих наших побратимів, немає нічого святого". Так прокоментував демонстративне вручення повістки до військомату депутату Дергачівської міської ради, свободівцю Денису Корнієнку голова Харківської обласної організації ВО "Свобода" Ігор Швайка.

"Грубе порушення законодавства України, зокрема Закону про статус депутатів місцевих рад, є банальним тиском на депутата-свободівця. Виключно активна депутатська діяльність, непримиренна позиція Дениса Корнієнка є причиною цього цирку. Я вже не кажу про те, що на утриманні Дениса є його батько. Це вже не перший випадок, коли влада намагається використати подібні важелі тиску, для того, аби прибрати не угодних депутатів чи політичних діячів. Очевидно, поки що чинним представникам влади дуже вже незручним став депутат-свободівць, що його вони хочуть прибрати будь-якою ціною. Цинічна влада олігархів та їхніх дрібних служок намагається прибрати усіх, хто їм заважає робити їхні темні справи. А спекуляції та маніпуляції на святих для кожного українця темах є чи не головною ознакою нинішнього владного режиму", ‒ наголосив Ігор Швайка.

Окрім того, очільник свободівців Харківщини підкреслив, що ВО "Свобода" заплатила життями своїх побратимів надзвичайно велику ціну, аби спускати подібні історії на гальмах. Народні депутати України від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" підготують звернення на ім'я Міністра оборони України, з вимогою дати належну оцінку незаконним та некомпетентним діям військового комісара в Дергачах.

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"