ВО "Свобода"

ENG

14 червня
Денис Корнієнко: "Закриття сільської школи дорівнює знищенню села ‒ ми категорично проти чергових "оптимізацій" закладів освіти"
Денис Корнієнко: "Закриття сільської школи дорівнює знищенню села ‒ ми категорично проти чергових "оптимізацій" закладів освіти"

На останній сесії Дергачівської районної ради порушилося питання щодо існування в селі Протопопівка школи 1-2 ступенів. З'ясувалося, що нині владці мають план "реорганізувати" існуючий заклад у філію Вільшанської опорної школи. Це при тому, що нині в Протопопівській загальноосвітній школі навчаються діти ще й з навколишніх сіл. Голова Дергачівської районної організації ВО "Свобода", депутат Дергачівської міської ради Денис Корнієнко висловлює підтримку батькам дітей, що навчаються в цій школі, та зазначає, що ВО "Свобода" завжди була категорично проти закриття сільських шкіл в Україні.

"Чергова ілюзія реформ в Україні проявилися на Дергачівщині у селі Протопопівка. Цього разу йдеться про так добре писану пером та намальовану на картинках освітню реформу. Мешканці села Протопопівка і навколишніх селищ виступили проти "реорганізації" їхньої школи у філію опорної школи у Вільшанах. Людей намагалися купити автобусами (лиш не врахували стан доріг між населеними пунктами), обіцяли одноразову субвенцію. Думаю, що за деякий час почнуть залякувати. В цьому чинні владці брати-близнюки попереднього режиму Януковича. Тільки в тих було слово "оптимізація", а в цих ‒ "опорна школа". Але ж суті це не міняє ‒ в результаті маємо закриття сільських шкіл. Як на мене, це прояв реального бажання владної верхівки знищити село і вигнати людей на пошуки кращої долі до інших міст, або ще далі ‒ до інших країн (на то й Безвіз потрібен). Всеукраїнське об'єднання "Свобода" завжди виступало з позицією: Одне село ‒ одна школа, один ФАП. Замість того щоб "реорганізовувати", "скорочувати", "оптимізувати" треба розвивати села, шукати можливості утримувати вже існуючу та створювати нову інфраструктуру. Адже ми усвідомлюємо: закриття сільської школи дорівнює знищенню села. Тому ми категорично проти чергових "оптимізацій" закладів освіти", ‒ наголосив очільник Дергачівської "Свободи" Денис Корнієнко.

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"