ВО "Свобода"

ENG

12 липня
Олег Тягнибок: "Турбоатом" ні в якому разі не можна приватизовувати
Олег Тягнибок: "Турбоатом" ні в якому разі не можна приватизовувати

"Свобода" не проти приватизації як такої, ми за приватну власність. Але ми категорично проти приватизації стратегічних підприємств, особливо під час війни. Виходячи з того, перлину українського машинобудування, унікальне харківське підприємство "Турбоатом" ні в якому разі не можна приватизовувати. Про це заявив Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок 12 липня 2018 року, перебуваючи з робочим візитом у Харкові.

Олег Тягнибок відвідав презентацію книги спогадів Архиєпископа Ігоря Ісіченка
Олег Тягнибок відвідав презентацію книги спогадів Архиєпископа Ігоря Ісіченка

Лідер націоналістів відвідав Свято-Дмитрівський храм Харкова, де привітав Архиєпископа Харківського і Полтавського Української Автокефальної Православної Церкви Ігоря Ісіченка із 25-річчям Архиєрейської Хіротонії та побував на презентації книги спогадів Владики Ігоря. Також Олег Тягнибок взяв участь в етерах харківського телебачення та радіо й зустрівся з активом Харківської обласної організації ВО "Свобода".

Олег Тягнибок в студії АТН
Олег Тягнибок в студії АТН

"Дуже часто наші опоненти маніпулюють поняттями та виставляють все таким чином, немовби "Свобода" проти приватизації, ба більше ‒ ніби націоналісти проти приватної власності. Це повна маячня. ВО "Свопода" ‒ це партія середнього класу. Ми чітко усвідомлюємо, що саме від успіху середнього класу залежить економічна безпека української держави. Також очевидно, що головним конкурентом середнього класу в Україні є сучасна олігархія. Олігархія є чи не найбільшим злом у нашій країні, а влада олігархів є першоджерелом більшості проблем в економіці держави.

Олег Тягнибок разом з ояільником Харківського "Соколу" Валентином Дебелим
Олег Тягнибок разом з ояільником Харківського "Соколу" Валентином Дебелим

Наша політична сила послідовно виступає проти приватизації стратегічних підприємств. Хіба назвеш добрим господарем того, хто хоче продати курку, що несе золоті яйця. Всі ці мантри про буцімто неефективність державного власника ‒ це повна маячня. Бо за призначення керівників держпідприємств відповідає нинішня влада. Відповідно, це сама влада і є нині неефективною. Тому потрібно максимально протидіяти черговій спробі розбазарювання державного майна. Це безпосередньо стосується Харкова, адже в списку на приватизацію є унікальне підприємство "Турбоатом". Таких підприємств у світі одиниці, і ставити під загрозу існування цілої стратегічні галузі можуть хіба що злочинці. Тому націоналісти зроблять все можливе, аби завадити продажу АТ "Турбоатом" та інших стратегічних підприємств України", ‒ наголосив очільник ВО "Свобода".

Олег Тягнибок з харківськими свободівцями
Олег Тягнибок з харківськими свободівцями

Водночас Олег Тягнибок подякував Харківській обласній організації ВО "Свобода" за ініціативу щодо збору підписів проти закриття "Турбоатому" та закликав харків'ян долучатися до боротьби за збереження стратегічно підприємства.

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"