ВО "Свобода"

ENG

31 жовтня 2010
Програма ВО "Свобода" для Харківської міської ради і Харківського міського голови
Програма ВО "Свобода" для Харківської міської ради і Харківського міського голови

"Харківська фортеця ‒ центр розквіту Слобожанщини".

За правду пресвятую стать і за свободу!

Тарас Шевченко.

Скасувати всі незаконні рішення міської ради попередніх скликань.

Забезпечити публічність влади через альтернативні рекламні носії. Скасувати телевізійні трансляції засідань міської ради як витратні для бюджету міста.

Сприяти розвитку всіх форм прямого волевиявлення членів громади, забезпечити реальне втілення в життя громадської думки.

Скоротити чисельність чиновничого апарату міської ради на 60 %. Осіб, що не зможуть працевлаштуватися самостійно, залучати до оплачуваних громадських робіт, зокрема, з розчищення річок Лопань, Харків та Уди.

Зобов‘язати депутатів провадити постійний публічний діалог з виборцем. Поновити дієву систему звітування депутата за роботу в закріпленому окрузі.

2. Розбудова міського господарства.

Прийняти до комунальної власності колишні гуртожитки збанкрутілих підприємств. Ініціювати повернення незаконно переданого відомчого житла до комунальної власності. Передати житлові будинки та прибудинкові території у власність об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Максимально обмежити рух автомобільного транспорту центром міста. Перетворити історичний центр на пішохідну зону рекреації.

Повернути трамвай на вулицю Пушкінська. Затвердити комплексний план розвитку міського транспорту, передбачити максимальне збереження та використання електротранспорту.

Розширювати мережу метрополітену, найперше ‒ в напрямку Східної Салтівки та Аеропорту.

Впровадити в життя програму "Розумний будинок".

Побудувати завод з переробки сміття на базі Дергачівського полігону твердих побутових відходів. Ліквідувати всі стихійні сміттєзвалища.

3. Підвищення якості життя.

Визначити чіткі межі зелених зон, забезпечити їх збереження. Впровадити Програму "Харківська діброва", що передбачає збільшення зелених насаджень на 10 гектарів щороку.

Відновити роботу артезіанських свердловин для безоплатного забезпечення харківців якісною питною водою.

Передати будівлі колишніх районних рад, а також всі відібрані судами, прокуратурами, міліційними, податковими та іншими установами будівлі дитячих садків комунальним дитячим позашкільним закладам.

Забезпечити кожній українській дитині місце в дитячому садочку.

Закрити чужинецькі ганделики, створивши сучасну мережу традиційної української кухні.

Розпочати громадську кампанію "Харківська толока", мета якої ‒ поліпшення екології міста та прищеплення харківцям відповідальності за стан довкілля.

4. Боротьба з нелеґальною міґрацією.

Змусити правоохоронні органи провадити широку кампанію з виявлення нелеґальних та напівлеґальних міґрантів.

Чиновників зі структур міліції, прокуратури та прикордонної служби, що сприяли нелеґальній міґрації, притягти до кримінальної відповідальності.

Запровадити програми "Харківські гуртожитки ‒ українським студентам". Скасувати принизливу практику житлової дискримінації українського студентства.

Повернути житловий фонд, переданий попередньою владою під ґетто для нелеґалів. Встановити пріоритетне право для заселення вивільнених житлових площ молодими українськими родинами.

5. Повернення національної та історичної справедливости.

Ліквідувати всі символи тоталітарної минувшини. Залишки радянської монументалістики розмістити в Музеї окупації Харкова.

Заборонити використання знущальної для українців символіки більшовицької доби.

Надати топонімам українського наповнення.

На базі заповідника "Харківська фортеця" створити історико-археологічний Музей Харківського Генія.

Затвердити міську Програму національного виховання дітей та юнацтва.

6. Просування Слобожанської марки.

Запровадити традиційний "Слобожанський ярмарок", на базі Кінного ринку побудувати "Місто українських майстрів".

Сприяти підприємцям у виведенні їхньої продукції на гідний рівень. Популяризувати торгові марки харківського виробництва.

Впровадити широку різнорівневу інформаційну кампанію для туристів. Розширювати співпрацю з туристичними операторами, зокрема ‒ іноземними. Кошти, отримані за рахунок туризму, скеровувати на реставрацію історичного архітектурного фонду.

Вивести харківські річки (Лопань, Харків, Уди) зі стану екологічного лиха. Відновити туристичне річкоплавство.

Харківська міська організація ВО "Свобода"