ВО "Свобода"

ENG

26 січня 2012
Відкритий лист прес-служби Харківської обласної організації ВО "Свобода"
Відкритий лист прес-служби Харківської обласної організації ВО "Свобода"

До головного редактора інформаційної агенції "Status Quo" Олени Коноплі.

Шановна пані Олено!

Всеукраїнське об‘єднання "Свобода" від самого початку акцій протесту чорнобильців стало на їхній захист, адже соціальні вимоги протестувальників до "біло-синього" Кабінету Міністрів є законними та обґрунтованими.

На Харківщині акції протесту ліквідаторів аварії на ЧАЕС збирають сотні людей, а "надмірна" і неконтрольована активність одного з лідерів чорнобильського осередку Віктора Проскуріна спричинила неприховані репресії представників влади проти нього.

Висловлювання з приводу чорнобильців, які допустив один з працівників очолюваної Вами інформаційної агенції Денис Азаров, є такими, що ображають честь і гідність тисяч учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, зокрема, і тих, що мешкають на Харківщині, та домагаються захисту своїх прав з боку держави.

25 січня ц.р. зі свого нікнейма Den він розмістив на "Аргумент-форумі" (який є розділом сайту "Status Quo") пост, в якому містяться образливі судження про суть акцій протесту харківських чорнобильців (sq.com.ua).

Вимагаємо пояснення, чи є згадані вище висловлювання офіційною позицією очолюваного Вами інформагентства щодо акцій протесту ліквідаторів аварії на ЧАЕС, чи це є особиста позиція одного із співробітників інформагентства.

Враховуючи високу увагу ЗМІ до акцій протесту ліквідаторів аварії на ЧАЕС, відповідь просимо надати невідкладно.

Голова прес-служби Харківської обласної організації Всеукраїнського об‘єднання "Свобода" Ігор УДОВИЧЕНКО