ВО "Свобода"

ENG

2 березня 2017
У Харкові активісти "Студентської Свободи" здали кров для онкохворих дітей
У Харкові активісти "Студентської Свободи" здали кров для онкохворих дітей

02 березня 2017 року активісти Харківського осередку "Студентської Свободи" провели чергову щомісячну донорську акцію. Цього разу усю зібрану кров та плазму буде направлено до Харківської 16-ї дитячої лікарні на потреби дітей, що хворі на онкологічні захворювання. В акції вже традиційно взяв участь очільник харківських свободівців Ігор Швайка.

"Під час війни, коли багато зусиль українців направлені на допомогу українському війську, на підтримку поранених бійців, не слід забувати про тих, кому наша увага постійно необхідна. На превеликий жаль діти хворіють на рак незалежно від політичної, економічної, військової чи соціяльної ситуації в країні. Саме тому сьогодні ми збирали кров саме для таких дітей. "Чужих дітей не буває" ‒ таким є гасло нашої чергової донорської акції. Цим гаслом ми хотіли задекларувати, що тяжкохворі діти не є для нас чужими. Ми відчуваємо біль та тривогу батьків таких дітей. Віддати краплину крови для них ‒ це найменше, що ми можемо зробити", ‒ наголосила координатор донорських акцій Харківського осередку "Студентської Свободи" Маргарита Нечитайло.

Світлини з акції за посиланням: kharkiv.svoboda.org.ua

Нагадаємо. Донорські акції Харківської "Свободи" відбуваються щомісяця протягом останніх чотирьох років. Свободівці здають кров та плазму на потреби поранених бійців українського війська, тяжкохворих дітей, для різноманітних лікарень Харківщини. Усі акції відбуваються у Харківському обласному центрі служби крови (Харків, вул. Клочківська, 366). Координатор донорських акцій ‒ Маргарита Нечитайло (+380 63 731 95 16).

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"