ВО "Свобода"

ENG

10 березня 2017
Харківські яворинки та свободівці з гуманітарною місією відвідали Зміївський дитячий будинок
Харківські яворинки та свободівці з гуманітарною місією відвідали Зміївський дитячий будинок

09 березня 2017 року активісти Харківських осередків Всеукраїнського об'єднання українок "Яворина" та Всеукраїнського об'єднання "Свобода" з гуманітарною місією відвідали Зміївський дитячий будинок для дітей шкільного віку. Діти, які виховуються в цьому закладі, отримали від свободівців та яворинок постільну білизну, одяг, іграшки, миючі засоби, домашню консервацію, фрукти та солодощі. Ідейним натхненником допомоги дітям саме цього дитячого будинку виступив заступник голови Харківської обласної організації ВО "Свобода" Олександр Ґава, який вже відвідував цей дитячий заклад під час зимових святок.

"Нерідко мешканці Харкова вважають, що осередок ВОУ "Яворина" на Харківщині займається виключно допомогою українському війську та нашим пораненим бійцям. Дійсно допомога воякам на передовій та пораненим у військовому шпиталі ‒ це один з основних видів нашої діяльности. Проте, не лишень військові потребують нині нашої волонтерської допомоги. Одним з наших головних завдань є спробувати полегшити життя знедолених дітей, зокрема дітей-сиріт, які виховуються у дитячих будинках. Саме тому, коли наш побратим Олександр Ґава розповів нам про потреби Зміївського дитячого будинку, ми з радістю взялися допомогти дітям цього закладу. Я хочу традиційно подякувати тим, хто відгукнувся на наш поклик про допомогу, зокрема яворинкам Наталі Михайловській та Ірині Рижиковій, які зібрали велику кількість доброго одягу для дітлахів (окрім того, нам довелося вести до Зміїва, навіть, самокат, бо ці панянки напалягали на цьому  ). Дякую волонтерці Сімі Ко за теплі простирадла. Щиро дякую посестрам Ользі Роздайбіді та Ірині Броновій за фрукти для вихованців Зміївського дитбудинку, а Людмилі Бережній з волонтерської групи "Обід для переможця" передаю щиру вдячність дітлахів за цукерки. Як завжди, дякую побратимам-свободівцям, які ніколи не залишаються осторонь від наших проблем й щиросердно допомагають нам в усьому, зокрема велике спасибі Олександру Ґаві, Вадиму Батію та Федору Стратілату", ‒ подякувала усім причетним до чергової волонтерської місії Харківської "Яворини" голова Харківського обласного осередку організації, свободівка Марія Шапошнікова.

Марія Шапошнікова - очільниця Харківського осередку ВОУ "Яворина"
Марія Шапошнікова - очільниця Харківського осередку ВОУ "Яворина"

"Щира дяка вихователям, вчителям та очільниці Зміївського дитячого будинку за їхню працю. Цілодобово вони несуть варту біля 40 школяриків та 25 швидких ще менших дітлахів. В кожного з цих дітей своя історія, свій біль, але й свої власні мрії. Найголовніше, чого зараз потребує ця велика сім'я ‒ це спілкування із світом.

Чужих дітей не буває. Бувають закони, котрі не можна виконати. Бувають можновладці, котрі розглядають державу, як джерело власного збагачення. Нічого немає огиднішого, коли дітей роблять об'єктом корупційних схем. Маю надію, шо ці діти повиростають і змінять світ на краще. Це не єдиний дитячій заклад, до якого навідувалися свободівці. Багато проблем можна вирішити звичайними грошима, деяких можна позбавитись лише завдяки людській гідності. Добрих людей багато, на них тримається світ. Я щиро дякую усім активістам та друзям "Свободи" та "Яворини" за допомогу Зміївському дитячому будинку, а також за можливість спілкування з цими дітьми", ‒ наголосила очільниця Зміївської районної організації ВО "Свобода" Наталя Сіліна.

Наталя Сіліна - очільниця Зміївської "Свободи" (ліворуч)
Наталя Сіліна - очільниця Зміївської "Свободи" (ліворуч)

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"