ВО "Свобода"

ENG

4 квітня 2017
Харківська "Свобода" визначилася з кандидатами на виборах у Нововодолазькій об'єднаній територіяльній громаді
Харківська "Свобода" визначилася з кандидатами на виборах у Нововодолазькій об'єднаній територіяльній громаді

4 квітня 2017 року в приміщені Харківського Будинку письменників відбулася конференція Нововодолазької районної організації ВО "Свобода". У заході взяв участь голова Харківської обласної свободівської організації Ігор Швайка. Очільник націоналістів Харківщини доповів учасникам конференції про рішення З'їзду ВО "Свобода" про участь у виборах в Нововодолазькій ОТГ, що відбудуться 30 квітня 2017 року. Кандидатом на посаду селищного голови Нової Водолаги свободівці одностайно обрали заступника голови обласного осередку ВО "Свобода" з питань молодіжної політики, учасника московсько-української війни Артема Сухіна.

Окрім того, учасники конференції висунули 11 кандидатів в депутати селищної ради Нововодолазької об'єднаної територіяльної громади. Ними стали: Антон Бровченко, Олексій Говоруха, Валентин Дебелий, Сергій Жировий, Віталій Маліцький, Артем Мусієнко, Маргарита Нечитайло, Євген Олійник, Микола Онацький, Кирило Шапошніков, Сергій Шило.

Представляючи кандидатів очільник Харківської обласної організації ВО "Свобода" Ігор Швайка зазначив: "Всеукраїнське об'єднання "Свобода", як класична політична сила традиційно бере участь у всіх виборах, що відбуваються в країні. Ми чітко усвідомлюємо, що головним завданням політичної партії є здобуття влади в країні, бо влада є інструментом втілення в життя програми партії задля досягнення генеральної мети ‒ побудови могутньої України на засадах національної та соціальної справедливости. Окрім того, будь-які вибори, це можливість донести наш світогляд та партійну позицію з актуальних та важливих питань до широких верств наших співвітчизників. Саме такі завдання ми ставимо перед нашою командою кандидатів, яких ми сьогодні висуваємо на прийдешні вибори у Новій Водолазі", - зазначив Ігор Швайка.

"Ці вибори ми також сприймаємо як шанс для якісного оновлення та розширення нашого представництва в Нововодолазькому районі Харківщини. Адже гарну і корисну політичну ідею можна ефективно поширити виключно за наявности міцних первинних партійних осередків. Окрім того, ми усвідомлюємо, що майбутнє України в руках нинішньої молоді. Тому на цих виборах партія вирішила дати шанс проявити себе молодим свободівцям. З одинадцяти кандидатів в депутати селищної ради троє є представниками молодіжної організації "Студентська Свобода": Артем Мусієнко, Маргарита Нечитайло та Сергій Шило; висувається також очільник обласного осередку ВГО "Сокіл" - Валентин Дебелий. Ще четверо кандидатів вже пройшли кілька виборчих кампаній у різному статусі, але також молодого віку: Кирило Шапошніков, Євген Олійник, Антон Бровченко та Олексій Говоруха.

Нас надихають свободівські "історії успіху", коли молоді люди, попре серйозну та не завжди чесну конкуренцію від наших політичних опонентів, все одно виборювали мандати. Зокрема так було з народним депутатом Андрієм Іллєнком у 2012 році, або зовсім нещодавно, коли на виборах у Дергачах виграв наш побратим двадцятирічний Денис Корнієнко. Це все свідчить про те, що "Свобода" довіряє молоді, та про те, що у нашій політичній силі існує справжній, а не бутафорний "соціяльний ліфт". Тому ми закликаємо усіх, але перед усім молодь, ставати поруч з нами у нашій роботі на благо рідного слобідського краю та України. Своєю чергою ми зробимо усе залежне, аби виправдати високу довіру побратимів й гідно провести цю виборчу кампанію", ‒ наголосив кандидат на посаду селищного голови Нововодолазської об'єднаної територіяльної громади, заступник голови Харківської обласної організації ВО "Свобода" з питань молодіжної політики Артем Сухін.

Світлини з конференції за посиланням: kharkiv.svoboda.org.ua

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"