ВО "Свобода"

ENG

26 квітня 2017
Харківські свободівці та яворинки з волонтерською місією відвідали українських вояків у Авдіївці
Харківські свободівці та яворинки з волонтерською місією відвідали українських вояків у Авдіївці

26 квітня 2017 року активісти Харківських осередків Всеукраїнського об'єднання "Свобода" та Всеукраїнського об'єднання українок "Яворина" здійснили чергову волонтерську поїздку на передову російсько-української війни. Цього разу свободівці та яворинки доправили гуманітарну допомогу воякам роти "Січ" полку "Київ", що нині дислокуються в Авдіївці. Бійці отримали від волонтерів "Яворини" та "Свободи" автомобільні шини та фільтри для паливної системи автівок, інструменти, продукти харчування, гігієнічні засоби, одяг ‒ все те необхідне, чого потребували від волонтерів українськи вояки. До волонтерської місії вже традиційно долучився очільник Харківської обласної організації ВО "Свобода" Ігор Швайка.

"Під час традиційних виїздів на передову, щоразу відчуваєш прірву між бутафорною "боротьбою" з корупцією, порожніми словами "однотурового президента" про безальтернативність "мирного мінського плану" та реальним побутом українських військових на фронті на тлі критичного зубожіння українців, особливо, на виснаженому війною, українському сході. Вчергове переконуєшся, що є справжнім, а що придумано в кабінетах не надто талановитих владних піярників. Насправді, кожна подібна поїздка вкотре дарує нам стимул для активізації прагматичної боротьби за Велику Україну на засадах соціяльної і національної справедливости", ‒ поділився враженнями від волонтерської поїздки очільник харківських свободівців Ігор Швайка.

Очільниця Харківського обласного осередку об'єднання жінок України "Яворина", свободівка Марія Шапошнікова традиційно дякує усім, хто допомагав зібрати та доправити гуманітарний вантаж до українських вояків: "Як і завжди, цю поїздку готували разом активістки "Яворини", побратими зі "Свободи", наші друзі та партнери. Я дякую Богові, що ми знову зустрілися з нашими захисниками і що вони живі та неушкоджені. На превеликий жаль, реальний стан речей із забезпеченням українського війська необхідними речами та навіть продуктами харчування, м'яко кажучи, далекий від ідеального. Тому потреба в нашій допомозі на передовій існує постійно.

Цього разу ми виконали "замовлення" хлопців щодо автомобільних шин та фільтрів для паливної системи їхніх автівок. Я дякую за це побратимам Вадиму Батію, Геннадію Фастівцю та пані Ользі Роздайбіді. Окрім того, пані Ольга разом із Іриною Броновою передали засоби особистої гігієни та два ящики смаколиків для наших хлопців. Традиційно дякую нашим друзям з організації "Обід для переможця" та особисто Людмилі Бережній за надані продукти харчування, а особлива подяка від бійців за тертий пиріг та мотанки-оберіги. Підприємцям пані Світлані та пану Дмитру вдячні за кілька десятків кілограм смаколиків та прального порошку. Дякую, завжди вірній справі допомоги війську, Наталі Михайловській.

Дякую парафіянам Свято-Дмитрівського храму УАПЦ, зокрема Людмилі Сизовій та Іванні Козіцькій за горіхи та сухофрукти. Щиро вдячні ми й нашому другові Сергієві Білоусову, який традиційно не лишень придбав для вояків необхідні запчастини, автомобільне мастило, фрукти та засоби гігієни, але й своєю автівкою доправив гуманітарний вантаж до Авдіївки. Величезну кількість домашньої консервації зібрали свободівці та прихильники ВО "Свобода". Дякую всім, хто передам воякам ці продукти. Тетяні Бутенко та Едуарду Малявіну дякую за кілька десятків кілограмів ковбасних та м'ясних виробів, яким завжди дуже радіють наші солдати. На завершення, ще раз хочу подякувати усім посестрам з нашої жіноцької організації "Яворина" та побратимам з ВО "Свобода". Разом ‒ ми сила! Наші українські вояки завдяки такій згуртованості отримують черговий прояв того, за яку Україну вони щодня ризикують власним життям та здоров'ям", ‒ наголосила голова Харківського обласного осередку ВОУ "Яворина", свободівка Марія Шапошнікова.

Світлини за посиланням: kharkiv.svoboda.org.ua

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"