ВО "Свобода"

ENG

4 травня 2017
Свободівця Євгена Городничука нагороджено орденом "За мужність"
Свободівця Євгена Городничука нагороджено орденом "За мужність"

"За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіяльної цілісности України, самовіддане служіння Українському народу", ‒ йдеться в указі Президента України №60/2017 "Про відзначення державними нагородами". Свободівця Євгена Городничука нагороджено орденом "За мужність" ІІІ-го ступеню.

Євген Городничук - член ВО "Свобода" від 2012 року, очільник Лозівської міської партійної організації. Активний учасник Революції Гідности 2013-2014рр.. Від перших днів московсько-української війни Євген добровольцем пішов на фронт у лавах батальйону "Айдар", де взяв собі псевдо "Гриць". У 2014 році на Донбасі підрозділ Євгена стояв у місті Щастя, звільняв Лутугине, проривався до Луганського аеропорту. На початку серпня 2014 року в селі Мала Вергунка, що у передмісті Луганська, свободівець отримав важке поранення.

"Увага держави до ветеранів російсько-української війни надзвичайна важлива. І головне тут насправді не ордени та медалі (хоче це безумовно також прояв поваги до захисників України), а тотальна підтримка тих людей, що повертаються з передової. Йдеться не лишень про тих, хто закінчує свою особисту війну через поранення, але й про тих, хто повертається через демобілізацію. Воякам, які були на цій новітній війні, дійсно важко повертатися до мирного життя. Багатьом хлопцям за роки війни просто не стало куди повертатися. Тому головною функцією держави у стосунках зі своїми воїнами, що повертаються з війни, має бути допомога в адаптації до мирного життя. Не стільки пільги потрібні нині, скільки нормальні адаптаційні програми, наприклад, зі створення робочих місць для ветеранів війни. Думаю, що саме наявність гідного робочого місця найбільше сприятиме психологічній адаптації ветеранів війни до мирного життя", ‒ наголосив орденоносець, боєць батальйону "Айдар", очільник Лозівського міського осередку ВО "Свобода" Євген Городничук.

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"