ВО "Свобода"

ENG

24 травня 2017
У Харкові працював Круглий стіл "Досвід і перспективи державної політики дерусифікації: від Центральної Ради до Верховної Ради"
У Харкові працював Круглий стіл "Досвід і перспективи державної політики дерусифікації: від Центральної Ради до Верховної Ради"

24 травня 2017 року в приміщені Братства святого апостола Андрія Первозваного у Свято-Дмитрівському храмі Харкова УАПЦ (Полтавський Шлях, 44) відбувся Круглий стіл на тему "Досвід і перспективи державної політики дерусифікації: від Центральної Ради до Верховної Ради". Організатором заходу виступив "Громадсько-політичний комітет з вшанування сторіччя віднови української державности".

У роботі Круглого столу взяли участь: Архиєпископ Харківський і Полтавський УАПЦ Ігор (Ісіченко), відомий фахівець з мовної політики, державний та громадський діяч Тарас Марусик, видатний мовознавець, академік АН ВШ України, професор Володимир Калашник голова Харківської обласної організації ВО "Свобода" Ігор Швайка, очільник Харківської міської організації ВО "Свобода" Олег Дебелий, голова Харківського осередку Всеукраїнського об'єднання українок "Яворина" Марія Шапошнікова відомі громадські та наукові діячі Харкова.

Окрім того, Тарас Марусик прочитав лекцію у Національному університеті ім. Каразіна та взяв участь в етерах Харківського обласного телебачення та Всеукраїнського радіо "Голос Свободи".

Світлини за посиланням: kharkiv.svoboda.org.ua

Довідка: Громадсько-політичний комітет з вшанування сторіччя віднови української державности був заснований 9 березня 2015 року з благословення Архиєпископа Харківського і Полтавського УАПЦ Ігоря (Ісіченка) для належного вшанування сторічного ювілею віднови української державности 1917-1922 років та початку збройного опору більшовицькій окупації Слобідської України. Заяву про створення комітету підписали очільник Харківської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода", представники громадських організацій ВО "Легіон Свободи", Всеукраїнського об'єднання українок "Яворина", ВГО "Сокіл" та крайового осередку ОУН.

Нагадаємо, в жовтні 2016 року в Харкові відбувся круглий стіл "Досвід і перспективи українсько-польських взаємин: прагматика партнерства чи війна мітів?" за участи голови Інституту національної пам'яти Володимира В'ятровича та голови ОУН Богдана Червака. kharkiv.svoboda.org.ua

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"