ВО "Свобода"

ENG

17 червня 2017
Доброчинний ярмарок Харківсьої "Яворини" працював на "Велодні" у Дергачах
Доброчинний ярмарок Харківсьої "Яворини" працював на "Велодні" у Дергачах

17 червня 2017 року в Дергачах, що на Харківщині, відбувся традиційний "Велодень", що його вже третій рік поспіль організовує Громадська організація "Дергачівська альтернатива". Харківський осередок Всеукраїнського об'єднання українок "Яворина" влаштували під час спортивно-сімейного свята доброчинний ярмарок, усі зібрані кошти будуть направленні на потреби українського війська та поранених бійців. Цього разу до доброчинного ярмарку яворинок долучилася відома харківська поетка Наталія Маринчак, яка виставила на ярмарковий стіл дві свої збірки "Нестерпно" та "Stop.ua".

"Ми раді будь-якій можливості допомогти нашим захисникам на фронті та пораненим бійцям, що отримали поранення в російсько-українській війні. Тому ми із радістю тут присутні і вчергове демонструємо усім нашим землякам, що навіть через малі вчинки можна досягати великих звершень. Тут є чудове свято для місцевих мешканців, такий собі справжній сімейно-спортивний відпочинок. Дуже багато дітей різної вікової категорії, що змагаються у велогонці з перешкодами. Також тут є й инші конкурси та культурна програма. І все це під нашим революційним червоно-чорним прапором. До слова, до яворинівського доброчинного ярмарку сьогодні долучилася відома поетка Наталія Маринчак, за що ми їй щиро вдячні, бо, насправді, той хто купить її книжки, не лишень допоможе українським воякам, але й долучиться до її вишуканої поезії", ‒ зазначила очільниця Харківського осередку Всеукраїнського об'єднання українок "Яворина", свободівка Марія Шапошнікова.

Серед організаторів свята був і депутат Дергачівської міської ради, свободівець Денис Корнієнко: "Насправді, для Дергачів сьогодні велике свято. Дуже багато учасників, у всіх гарний настрій, але головне, що в усьому, що сьогодні відбувається є елемент патріотичного виховання. До того ж, він не є нафталінним, не є совковим, а є сучасним та актуальним. Зокрема, тут є імпровізований тир, в якому діти можуть випробувати себе у якості стрільців. Для кожної вікової групи своя історія, плюс культурна програма. Тому всі задоволені: і діти, і їхні батьки. Звісно, дуже приємно бачити на цьому святі і побратимів з обласного центра, ба більше ‒ посестер з "Яворини". Їхня присутність надзвичайно важлива, бо на кожному подібному святі ми маємо пам'ятати, що у нас в країні є війна, і що наші воїни все ще потребують підтримки та допомоги", ‒ наголосив депутат Дергачівської міської ради, свободівець Денис Корнієнко.

Світлини за посиланням: kharkiv.svoboda.org.ua

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"