ВО "Свобода"

ENG

17 червня 2017
Відбулися зміни в Обласному комітеті Харківської "Свободи"
Відбулися зміни в Обласному комітеті Харківської "Свободи"

17 червня 2017 року відбулася обласна партійна конференція Харківського осередку Всеукраїнського об'єднання "Свобода". На конференції було ухвалене рішення призначити заступником голови Харківської обласної організації ВО "Свобода" з військових питань учасника російсько-української війни, свободівця Сергія Ковтунова. Олексій Миргородський, який займав цю посаду донині, зосередиться на роботі в свободівській організації Харківського району, де він є головою.

Перед делегатами обласної свободівської конференції виступив голова Харківського осередку ВО "Свобода" Ігор Швайка. Він окреслив перед партійним активом найближчі плани, зокрема анонсував агітаційний тур, під час якого очільник обласної свободівської організації буде представляти позицію ВО "Свобода" щодо заборони торгівлі землею сільськогосподарського призначення та антисоціальних ініціятив чинної влади.

Окрім того, на конференції було повідомлено про візит до Харкова Голови Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Тягнибока 22 червня 2017 року (про точний час та місце зустрічі з лідером ВО "Свобода" пресова служба Харківської "Свободи" повідомить додатково).

Під час конференції також мав виступ Сергій Ковтунов, який поділився методологією роботи з ветеранами російсько-української війни та відзвітували керівник юридичної служби Харківського осередку ВО "Свобода" та голова контрольно-ревізійної комісії Олександра Мосенцова.

Завершилася конференція Харківської обласної організації ВО "Свобода" врученням партійних квитків новим членам партії.

Світлини за посиланням: kharkiv.svoboda.org.ua

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"