ВО "Свобода"

ENG

22 червня 2017
Олег Тягнибок: Український економічний націоналізм знищить олігархоцентричний лад в Україні
Олег Тягнибок: Український економічний націоналізм знищить олігархоцентричний лад в Україні

22 червня 2017 року Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок із робочим візитом відвідав Харків. Очільник "Свободи" взяв участь в етері харківського телебачення та в роботі харківської студії радіо "Голос Свободи". Окрім того, Олег Тягнибок зустрівся з активом осередку ВО "Свобода" та громадою Харкова.

Очільник свободівців також зустрівся з Архиєпископом Харківським та Полтавським Української Автокефальної Церкви Ігорем (Ісіченком). Під час розмови Владика Ігор наголосив на важливості гідного вшанування сторіччя віднови української державності 1917-1922 років, а також обговорив загальнополітичну ситуацію в країні та об'єднавчі тенденції серед націоналістичних політичних сил в Україні. "ВО "Свобода" нині має долати той стереотип сприйняття, що був нав'язаний партії ззовні. Необхідно розширятися, аби серед широких кіл українського суспільства "Свобода" набувала позитивного сприйняття та підтримки. Серед цього об'єднавчі тенденції серед української правиці є позитивом", ‒ наголосив Владика Ігор.

На зустрічі з Архиєпископом Ігорем
На зустрічі з Архиєпископом Ігорем

У Харкові Олег Тягнибок взяв участь у кількох етерах харківських ЗМІ. Зокрема, очільник ВО "Свобода" став учасником програми "На часі" радіо "Голос Свободи", де поділився враженнями від візиту Президента Порошенка до Сполучених Штатів Америки та його зустрічі з американським Президентом Дональдом Трампом. "Адміністрація Порошенка характеризує цей візит як небувалу перемогу. Але що насправді Президент "привіз" із США? Чи ми маємо сьогодні відхід від Мінського процесу та повернення до Будапештського формату з активним долученням США та Великої Британії як гарантів нашої безпеки, до процесу врегулювання ситуації на сході України та в Криму? Чи ми маємо від того візиту дорожню карту та конкретні терміни вступу України до НАТО? Чи, нарешті, ми матимемо від США летальну зброю для захисту нашої землі? Питання риторичні. Тому є єдиний позитив від зустрічі Трампа та Порошенка ‒ сам факт, що така зустріч відбулася. І нічого більше", ‒ прокоментував Олег Тягнибок.

Зустріч Олега Тягнибока з Архиєпископом Ігорем (Ісіченко)
Зустріч Олега Тягнибока з Архиєпископом Ігорем (Ісіченко)

На зустріч із громадою Харкова та активом Харківської "Свободи" завітали представники націоналістичних організацій-партнерів ВО "Свобода" та інших політичних сил. Тут Олег Тягнибок привітав дипломантів Всеукраїнського конкурсу учнівських творів "Мама Героя", а школярі Катерина Ігнатченко та Віталій Слабкін прочитали перед громадою свої вірші, один із яких був присвячений Наталі Іванівні Мислі ‒ Мамі харківського свободівця, "сокільця" Мирослава Мисли, що героїчно загинув на фронті російсько-української війни.

Олег Тягнибок та Кирило Лукаш
Олег Тягнибок та Кирило Лукаш

Олег Тягнибок у своєму виступі перед громадою Харкова дав оцінку чинній владі та "реформам", які владці намагаються впровадити в життя.

"Говорячи про те, що владці сьогодні намагаються впровадити в Україні, треба розуміти їхню сутність. Вони є баригами. Це, здається, розуміють вже всі українці, окрім них самих. Яку "реформу" не візьми ‒ все в них виходить протилежним до інтересів української держави. До того ж вони спекулюють реальним станом речей у державі. Наприклад, трудовий кодекс. Реально в Україні необхідно міняти трудове законодавство, бо те, що є, вже давно морально застаріло. Але те, що сьогодні вони намагаються протягнути, поставить Закон на службу олігархам. Ця псевдореформа фактично направлена проти працівника та захищає інтереси олігархів. Те саме з землею сільськогосподарського призначення. Земля не може бути товаром в Україні, але олігархи мріють, аби цей найцінніший ресурс повністю опинився в їхніх руках. З медичною реформою те саме. "Свобода" не може підтримувати медичну "реформу", яка призведе до того, що лікуватися в країні зможуть собі дозволити лишень багатії. Всі ці "реформи" направлені на те, аби кілька сімей мали можливість вкотре нажитися на українцях. Це схоже на позаторішнє пасхальне яєчко ‒ зовні красиве, розмальоване, а всередині ‒ зіпсоване й не їстівне.

Натомість "Свобода" пропонує ідеологію українського націоналізму. Ба більше, економічного націоналізму. Ми категорично не згодні з тезою, що державне управління є неефективним в сучасних умовах. Це нинішня влада сама призначає неефективних менеджерів, аби про це заявляти, і, відповідно, продавати за безцінь підприємства та ресурси. Ми ще далекі від виконання однієї з головних вимог Революції гідности ‒ деолігархізації країни. Але дуже швидко, за нашої з вами волі, настане той час, коли український економічний націоналізм знищить олігархоцентричний лад в Україні", ‒ наголосив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

Олег Тягнибок з активом Харківської "Свободи"
Олег Тягнибок з активом Харківської "Свободи"

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"