ВО "Свобода"

ENG

20 серпня 2017
Ігор Швайка провів зустріч з мешканцями Золочева, присвячену земельним питанням
Ігор Швайка провів зустріч з мешканцями Золочева, присвячену земельним питанням

20 серпня 2017 року міністр агрополітики в 2014 році, народний депутат України VII скликання Ігор Швайка провів зустріч з представниками громади селища Золочів, що на Харківщині. Очільник обласної "Свободи" доповів золочівцям про загальнополітичну ситуацію в країні, а основною темою розмови стали питання обігу земель сільськогосподарського призначення.

"Земля ‒ це Україна! Україна не продається! Земля не продається! Саме на такому концепті побудовано нашу позицію щодо обігу земель сільгосппризначення. Нині влада різними обіцянками, а де-не-де і відвертими погрозами намагається вмовити українців в необхідності введення ринку землі. Зокрема в хід ідуть різноманітні міти, що насправді є суцільною брехнею. Зокрема владці заявляють, що введення ринку землі є обов'язковою умовою для отримання кредитних коштів від МВФ. Цілковита брехня, адже Міжнародний Валютний Фонд не так давно, навіть, оприлюднив заяву, що не наполягає на введенні в Україні ринку землі. Для співпраці з цією всесвітньою фінансовою установою головне ‒ аби в Україні були збалансовані доходи та видатки в державному бюджеті.

Иншою маніпуляцією є категоричні заяви про те, що, буцімто, тільки вільний ринок землі зробить заможним українське село. Вільний ринок землі знищить українське село, адже олігархі та великі аграрні компанії зацікавлені лишень у власних прибутках. Земля має годувати тих, хто її обробляє. Прибутки від ведення сільського господарства мають належати українським селянам та фермерам. Лишень тоді, коли той, хто обробляє землю, буде мешкати разом зі своєю родиною безпосередньо там, де працює, українське село стане заможним та розвиненим.

ВО "Свобода" завжди послідовно виступає проти вільного продажу земель сільськогосподарського призначення. Земля має годувати безпосередньо тих, хто її обробляє", ‒ наголосив голова Харківської обласної організації ВО "Свобода" Ігор Швайка.

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"