ВО "Свобода"

ENG

29 вересня 2017
Харківська "Свобода" вітає єпископа Василя Тучапця з ювілеєм
Харківська "Свобода" вітає єпископа Василя Тучапця з ювілеєм

29 вересня 2017 року своє п'ятдесятиріччя святкує єпископ Василь (Тучапець) ‒ екзарх Харківський Української Греко-Католицької Церкви. Від імені всіх членів Харківського крайового осередку Всеукраїнського об'єднання "Свобода" щиро вітаємо Владику Василя з ювілеєм.

Владико, Ви очолили Харківський екзархат Української Греко-Католицької Церкви в надзвичайно складний для держави час ‒ навесні 2014 року, коли Харківщина здригалася від намагання російських технологів запустити у нашому краї сценарій "русской весни". Тоді, як і нині, мешканці Харкова прагнули укріпитися у вірі, що все матиме добру розв'язку. Своїм служінням Ви укріпляєте віру у всепереможну силу добра, створюєте навколо себе неймовірну атмосферу доброзичливості та милосердя.

Девізом чернечого ордену Отців Василіян, до яких Ви, Владико, належите, є "Щоби всі було одно". І наскільки важливим нині є це гасло. Адже нині, в час великих випробувань, всі ми маємо як один безкомпромісно боротися зі злом. Ми захоплюємося Вашими діями, направленими на єднання українського Харкова. Ми щиро вдячні Вам за кроки до єднання з вірними Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, адже усвідомлюємо всю глибину та важливість цього процесу.

Разом із Вашою паствою ми просимо Господа, аби Він винагородив Вас за служіння та дарував багато сил та натхнення для подальшої праці, сповнював Ваше серце Своїм миром і радістю! Нехай Господь сотворить Вам у любові і міцному здоров'ї Многих і благих літ!

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"