ВО "Свобода"

ENG

10 грудня 2017
Антона Стрільця нагороджено почесним знаком "Залізний хрест"
Антона Стрільця нагороджено почесним знаком "Залізний хрест"

10 грудня 2017 року батьки загиблого свободівця, керівника Харківського осередку ВГО "Сокіл" Антона Стрільця отримали почесний знак "Залізний хрест". Цією нагородою Антона Стрільця посмертно нагородило Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО. Нагрудний знак батькам Антона передали очільник Харківської міської організації ВО "Свобода" Олег Дебелий та керівник обласного осередку ВГО "Сокіл" Валентин Дебелий.

"Антон був ініціятивною та щирою людиною. Завзяття, з яким він боровся за українську ідею, гідне захоплення та вшанування. Він був справжнім свободівцем та сокільцем. Ми вдячні об'єднанню учасників бойових дій та волонтерів АТО, що вони таким чином вшанували пам'ять нашого побратима. Ми усвідомлюємо, що війна на теренах України триває, а значить ми повинні боротися за свою волю, за українську державу. Ми віримо, що загибель Антона не була марною, ми здобудемо перемогу та побудуємо таку Україну, про яку мріяв Антон Стрілець", ‒ зазначив голова Харківської міської організації ВО "Свобода" Олег Дебелий.

Залізний Хрест
Залізний Хрест

Нагадаємо, що Антон Стрілець загинув в наслідок нещасного випадку проти ночі 15 липня 2014 року. Антон Стрілець був активним учасником харківського і київського Майданів під час Революції Гідности, надійним товаришем, вірним другом і чудовою людиною. Справжній патріот та націоналіст Антон Стрілець був активним членом Харківського осередку ВО "Свобода": організовував донорські акції, марші, мітинги, освітні лекції, був ініціятором проведення курсів медичної допомоги для свободівців, збирав кошти для військових. Антонові Стрільцю було лишень 20 років.

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"