ВО "Свобода"

ENG

17 грудня 2017
Юрій Сиротюк представив у Харкові матеріяли Всеукраїнських Бандерівських читань
Юрій Сиротюк представив у Харкові матеріяли Всеукраїнських Бандерівських читань

16-17 грудня 2017 року Харків відвідав заступник Голови Всеукраїнського об'єднання "Свобода", директор науково-аналітичного центру "Українські студії стратегічних досліджень" Юрій Сиротюк. Підчас робочого візиту свободівець зустрівся з активом Харківської обласної "Свободи" та представив матеріяли Всеукраїнських Бандерівських читань, зокрема збірник доповідей "Як завершити українську національну революцію".

У суботу 16 грудня у Камінній залі офісу Харківського осередку ВО "Свобода" відбулася зустріч з партійним активом та прихильниками націоналістичної політсили. Окрім лекції Юрія Сиротюка перед свободівцями з доповідями виступили відповідальний за розвиток партійних структур ВО "Свобода" Олександр Семененко та експерт науково-аналітичного центру "УССД" Юрій Олійник.

"Київський десант" в Камінній залі Харківської "Свободи"
"Київський десант" в Камінній залі Харківської "Свободи"

У неділю 17 грудня в Свято-Дмитрівському катехитично-пастирському центрі відбулася презентація збірки матеріялів IV Бандерівських читань "Як закінчити українську національну революцію" та инших видань, ініційованих центром "Українські студії стратегічних досліджень". У презентації взяли участь Архиєпископ Харківський і Полтавський УАПЦ Ігор (Ісіченко), голова Харківської обласної організації ВО "Свобода" Ігор Швайка, упорядники збірок матеріялів Бандерівських читань Юрій Сиротюк та Юрій Олійник.

На презентації матеріялів Бандерівських читань у Харкові
На презентації матеріялів Бандерівських читань у Харкові

"Всі европейські країни, завдяки націоналізму, мали національні революції; всі европейські національні держави постали в результаті цих революцій. Українська національна революція триває вже понад сто років. Ми й досі ще є на шляху до утвердження українського національного проєкту, ‒ зазначив директор НАЦ "УССД" Юрій Сиротюк, ‒ Але надзвичайно важливо усвідомлювати, що революція це не "спалити Хрещатик", чи знищити адміністративну будівлю. Революція не є бунтом "п'яної матросні". Революція ‒ це докорінні, системні зміни української держави та українського суспільства в усіх царинах життя. Тому в усіх новітніх протестах необхідно виступати не лишень проти кричущих несправедливостей нашого життя, але й обстоювати систему цінностей, пропонувати модель держави, виступати за справедливі відносини в суспільстві. Треба розуміти, чого ми всі хочемо досягти в кінці нашого революційного шляху. Націоналісти знають чого хочуть досягти. Але ми також усвідомлюємо, що Міхновський був правий коли писав, що "головна причина нещасть нашої нації ‒ брак націоналізму серед ширшого загалу її". Відповідно нашою місією нині є несення української ідеї до широких мас українців", ‒ наголосив Юрій Сиротюк.

Світлини за посиланням: kharkiv.svoboda.org.ua

Обмін книжками
Обмін книжками

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"