ВО "Свобода"

ENG

5 січня
Ігор Пасинок візьме участь у проміжних виборах у Кегичівці
Ігор Пасинок візьме участь у проміжних виборах у Кегичівці

5 січня 2018 року стало відомо, що Кегичівська виборча комісія зареєструвала кандидатом в депутати Кегичівської селищної ради по одномандатному округу № 25 очільника Кигичівської районної організації ВО "Свобода", колишнього голову місцевої райдержадміністрації Ігоря Пасинка.

Проміжні вибори у Кегичівці були призначені після смерті депутата селищної ради від 25-го виборчого округу Миколи Марусенка. Голосування відбудеться 28 січня 2018 року.

"Свобода" бере участь практично у всіх виборах, що відбуваються в країні. Це принципова позиція партії, адже кожні вибори є можливістю донести до широкого загалу українців наші програмові засади та позицію ВО "Свобода" щодо актуальних місцевих та загальнонаціональних тем. Ці вибори не є виключенням. Цей період я витрачу саме для того, аби нести правду про події що відбуваються навколо нас моїм рідним землякам. Думаю, що ми з користю використаємо передвиборче спілкування", ‒ наголосив кандидат в депутати Кегичівської селищної ради, очільник місцевої районної організації ВО "Свобода" Ігор Пасинок.

Довідково.

Пасинок Ігор Валентинович.

43 роки.

Голова Кегичівської районної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

Трудову діяльність почав ще в школі. Закінчив Харківську національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого за спеціяльністю "Правознавство" та Харківський державний аграрний університет ім. Докучаєва за спеціяльністю "Аграрний менеджмент".

До Революції Гідності працював на різних посадах в аграрному бізнесі. Був депутатом Кегичівської селищної ради.

В 2014-2015 роках обіймав посаду Голови Кегичівської райдержадміністрації.

Одружений, має доньку.

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"