ВО "Свобода"

ENG

21 січня
Харківський "Сокіл" організував відеопоказ лекції Мирослава Мисли "Українська революція XVII століття. Становлення української нації"
Харківський "Сокіл" організував відеопоказ лекції Мирослава Мисли "Українська революція XVII століття. Становлення української нації"

21 січня 2018 року в Камінній залі офісу Харківської обласної організації ВО "Свобода" відбувся відеопоказ лекції героя московсько-української війни Мирослава Мисли "Українська революція XVII століття. Становлення української нації". Організували відеопоказ активісти Харківського осередку ВГО "Сокіл".

Мирослав Мисла ("Мисливець") ‒ молодший лейтенант Збройних Сил України, командир взводу у складі 93 бригади. Член Харківської міської організації ВО "Свобода". Член Проводу ВГО "Сокіл". Загинув 2 жовтня 2016 року поблизу селища Кримське на Луганщині в бою з російськими військами. Мирослав Мисла ще 2014 року добровольцем пішов на фронт московсько-української війни. Окрім того, що брав участь в боях, тримав ідеологічний фронт. Мирослав здобув вищу історичну освіту в Харківському Національному університеті ім. Каразіна. Він проводив лекції з історії на передовій для своїх товаришів по службі, а також, під час відпусток, у тилу для школярів та студентів.

"Історія України та усвідомлення уроків, що вона дає, були невід'ємною частиною життя Мирослава. Його лекції ‒ це не просто викладання фактажу, хоча він оперує достовірними фактами, які часто руйнують совецькі міти про той чи инший історичний період. Його лекції ‒ це передусім ідеологічна мотивація до боротьби. Тому ми, власне і вирішили організувати цей відеопоказ. Молодим людям надзвичайно важливо мати приклади перед собою. Окрім того, я думаю, що подібним чином ми якнайкраще вшановуємо пам'ять нашого загиблого побратима. Мирослав, очевидно, був би задоволений нашої ініціятивою", ‒ розповів очільник Харківського обласного осередку ВГО "Сокіл", свободівець Валентин Дебелий.

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"