ВО "Свобода"

ENG

8 лютого
Свободівці у Харкові пікетували апеляційний адмінсуд
Свободівці у Харкові пікетували апеляційний адмінсуд

8 лютого 2018 року активісти ВО "Свобода" разом з мешканцями гуртожитку "Регіонального центру професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг" (вул. Селянська, 25) пікетували Харківський апеляційний адміністративний суд. Свободівці та мешканці гуртожитку вимагали реалізації права громадян України на справедливий суд та захисту власних житлових прав. Суд задовільнив апеляційний позов громадян та зобов'язав суд першої інстанції розглянути справу Селянської, 25. Далі справу розглядатиме Харківський окружний арбітражний суд.

"Ми завжди будемо підтримувати тих, хто бореться за свої права, завжди будемо на боці тих, хто шукає справедливість. Справа мешканців гуртожитку по вулиці Селянській, 25 має логічно завершитися перемогою людей, а не чиновничого бюрократизму. Активність мешканців є запорукою цієї перемоги. Саме з таких завзятих людей складається громадянське суспільство. Ми, як політична сила, завжди підтримували подібні ініціятиви громадян. Разом і до кінця ‒ це гасло ми сьогодні говоримо мешканцям гуртожитку. Наша співпраця є зразковою і ми віримо, що у цій справі справедливість буде відновлено. Сьогодні ми виграли суд, а це вагомий крок на шляху до загальної перемоги", ‒ наголосив очільник Харківської міської організації ВО "Свобода" Олег Дебелий.

Світлини пікету за посиланням: kharkiv.svoboda.org.ua

Нагадаємо, у вересні 2017 року до голови Харківського обласного осередку ВО "Свобода" Ігоря Швайки звернулися за підтримкою мешканці гуртожитку "Регіонального центру професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг" (вул. Селянська, 25). Протягом понад 10 років мешканці не можуть домогтися передачі свого гуртожитку на баланс міста, для того, аби зреалізувати своє право на отримання житла у власність. kharkiv.svoboda.org.ua

Окрім того, у листопаді 2017 року "Свобода" двічі проводила пікет на захист житлових прав мешканців гуртожитку: 8 листопада ‒ Харківську міську раду ( kharkiv.svoboda.org.ua ), 22 листопада ‒ Харківську обласну державну адміністрацію (kharkiv.svoboda.org.ua).

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"