ВО "Свобода"

ENG

25 лютого
У Харкові сокільці провели лекцію "Ведення бойових дій в умовах міста"
У Харкові сокільці провели лекцію "Ведення бойових дій в умовах міста"

25 лютого 2018 року в Камінній залі офісу Харківського осередку ВО "Свобода" (вул. Чернишевська, 59, 2 поверх) активісти ВГО "Сокіл" провели лекцію на тему "Ведення бойових дій в умовах міста". Лектором виступив учасник боїв за Донецький аеропорт, Савур-могилу, Піски та Авдіївку, друг "Шмель" (ДУК "Правий сектор"). Лекція була побудована на основі особистого досвіду доповідача.

Також, всі бажаючі отримали ґрунтовні відповіді на питання, що їх цікавили. Сокільці Харкова запевняють, що лекції подібної тематики будуть проводити й у майбутньому.

"Сокільці Харківського осередку щиро дякують другу Шмелю за цікаву й корисну лекцію. Ми усвідомлюємо, що війна все ще триває і ми маємо бути готові до будь-якого розвитку подій. Тому інформація про основи ведення бою в умовах міста є надзвичайно важливою. Це не перша лекція, що ми проводимо й далеко не остання. Тим паче, що ми бачимо зацікавленість в подібних заходах як членів "Соколу" та ВО "Свобода" так і пересічних мешканців Харкова. Взагалі, просвітницький напрям у роботі Всеукраїнської громадської організації "Сокіл" є одним з пріоритетних", ‒ прокоментував захід керівник Харківського обласного осередку ВГО "Сокіл", свободівець Валентин Дебелий.

Лекція "Ведення бойових дій в умовах міста"
Лекція "Ведення бойових дій в умовах міста"

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"