ВО "Свобода"

ENG

1 березня
ВО "Свобода": Знищуйте ворога на фронті, а не власний народ
ВО "Свобода": Знищуйте ворога на фронті, а не власний народ

1 березня 2018 року активісти Всеукраїнського об'єднання "Свобода" пікетували чергову сесію Харківської обласної ради. Свободівці виступали проти антисоціяльної та антинаціональної політики чинної влади. Одним з головних гасел пікету було - "Знищуйте ворога на фронті, а не власний народ". Окрім того, пікетувальники закликали владу "схаменутися, бо в українців може урватися терпець".

Голова Харківського міського осередку ВО "Свобода" Олег Дебелий у своєму виступі звернув увагу на безпорадність та некомпетентність чинної влади при проваджені реформ в Україні.

Олег Дебелий - очільник Харківської міської "Свободи"
Олег Дебелий - очільник Харківської міської "Свободи"

"Нема такої царини в нашому житті, яку б не потрібно було реформувати. Всюди погано і на превеликий жаль - це очевидний факт. Натомість, за що б не взялася чинна влада - всюди провал. Чи то стосується освіти, чи медицини, чи обстоювання національних інтересів на міжнародній арені. Про економіку й говорити годі. Успішні нинішні діячі лише в одному - піярі. Подейкують, що в деяких міністерствах цілі поверхи займають саме PR-служби.

Але красиві картинки, діаграми та інфографіка не створюють нові робочі місця, не підтримують вітчизняного виробника, не годують, не розвивають культуру, не захищають ім'я України за кордоном. Всі "реформи" в сучасній Україні впроваджуються не так, не там і не тоді, коли потрібно. Недолугими діями влади дискредитовано вже само слово "реформа". А під час війни, ці "бутоформи" вкрай шкідливі державі. Фактично, результатом дій влади є знищення власного народу. Категорично наголошуємо, що терпець в українців не безмежний, це наш народ доводив неодноразово, навіть, в новітній історії. Знищуйте ворога на фронті, а не власний народ!!!", - наголосив очільник міської "Свободи" Олег Дебелий.

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"