ВО "Свобода"

ENG

15 березня
Свободівці Харкова здали кров на потреби поранених українських вояків
Свободівці Харкова здали кров на потреби поранених українських вояків

15 березня 2018 року активісти Харківської "Свободи" на чолі з очільниками обласної та міської організацій Ігорем Швайкою та Олегом Дебелим здали кров на потреби поранених бійців українського війська, що проходять лікування у військовому шпиталі.

"Ми провели вже кілька десятків донорських акцій. Для свободівців це вже добра традиція. Ми здаємо кров на різні потреби, але за останні роки частіше за все кров йде на потреби Харківського військового шпиталю. Ми усвідомлюємо, що в Україні триває війна, і потреба в крові є перманентною. Відповідно, ми щоразу закликаємо мешканців Харкова не бути байдужими та долучатися до наших донорських акцій. Що може бути простішого, ніж віддати краплину своєї крови нашим пораненим захисникам. Але це дуже важливий внесок ‒ бо ця кров можливо врятує комусь із них життя", ‒ наголошує координаторка донорських акцій Харківської "Свободи" Маргарита Нечитайло.

Наступну акцію націоналісти планують орієнтовно на початок-середину травня. Якщо у Харківському центрі крови відновиться можливість здавати окрім крови ще й плазму, то донорську акцію буде проведено і в квітні. Нагадуємо, аби стати донором необхідно мати при собі паспорт громадянина України, бути повнолітнім, важити більше 50 кг. За дві доби не вживати алкоголь, напередодні здачі ‒ відмовитися від жирної, смаженої, гострої, копченої їжі, молочних продуктів, яєць та бананів.

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"