ВО "Свобода"

ENG

30 квітня
До Дня Прикордонника Харківська "Свобода" провела чергову традиційну донорську акцію
До Дня Прикордонника Харківська "Свобода" провела чергову традиційну донорську акцію

30 квітня 2018 року активісти Всеукраїнського об'єднання "Свобода" в Харківському обласному центрі крови провели традиційну Донорську акцію. Цього разу свободівці присвятили акцію Дню Прикордонника. Усю зібрану кров та плазму буде направлено на потреби Харківського військового шпиталю.

"Ми раді, що до наших донорських акцій долучаються нові люди. Донорство ‒ це можливо найлегший шлях допомоги нашим воякам. Віддавши краплину крови на потребу військового шпиталю, можливо ми врятуємо чиєсь життя. Ми намагаємося використати будь-який привід для організації донорських акцій. Зокрема, сьогодні ми присвячуємо нашу акцію Дню Прикордонника. Якщо кордон надійно охороняється, то держава може бути спокійною. Ми віримо, що невдовзі українські вояки наведуть лад і на кордоні з Московією.

Наступна донорська акція відбудеться орієнтовно за місяць. Закликаємо долучатися до здачі крови. Для того, аби стати донором, треба мати при собі паспорт громадянина України, бути повнолітнім, важити більше 50 кг., за дві доби до здачі не вживати алкоголь, напередодні ‒ відмовитися від жирного, смаженого, гострого, копченого, молочних продуктів, яєць, бананів", ‒ наголосила координатор донорських акцій Харківської "Свободи" Маргарита Нечитайло.

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"