ВО "Свобода"

ENG

7 травня
ВО "Свобода": Вимагаємо припинити політично-вмотивований тиск на Ольгу Халепу
ВО "Свобода": Вимагаємо припинити політично-вмотивований тиск на Ольгу Халепу

Харківська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" вважає тиск, що нині чиниться на голову Лозівської районної партійної організації Ольгу Халепу, має політичний мотив і вимагає негайно припинити усі можливі утиски. Свободівці наголошують ‒ в Україні переслідування за політичні переконання заборонені Законом.

У Лозовій, що на Харківщині, тривають спроби витиснути з роботи в школі очільницю Лозівського осередку ВО "Свобода" Ольгу Халепу. Нині районне керівництво, чиновники відділу освіти та директор школи вдаються до чергових маніпуляцій, аби очорнити відому на Лозівщині вчительку та політичну діячку в очах учнів та їхніх батьків. Народні депутати України від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" звертатимуться до очільниці Харківської обласної державної адміністрації Юлії Светличної з вимогою припинити брудну гру проти голови Лозівської "Свободи". Націоналісти наголошують, що за переслідування за політичні переконання в Україні передбачена кримінальна відповідальність.

Всеукраїнське об'єднання "Свободи" вимагає припинити тиск на Ольгу Халепу, вважаючи дії владців розправою з політичним опонентом. "Замість того, аби підтримати активну громадянську, щиро проукраїнську позицію Ольги Халепи, що вона демонструє і прищеплює своїм учням, адміністрація школи, керівництво району та департаменту освіти області зробили націоналістку чи не головним своїм ворогом. Вони готові йти на порушення закону, на вчинення відвертого злочину, лишень би очорнити Ольгу та прибрати її зі свої дороги. Очевидно, усім тим чиновникам не дає спокою те, що активна людина обстоює свої погляди та не хоче йти на компроміси із сумлінням. Головну причину утисків ми вбачаємо в політичних мотивах. Ми не відступимося від нашої посестри та будемо захищати її на всіх рівнях", ‒ наголосив голова Харківської обласної організації ВО "Свобода" Ігор Швайка.

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"