ВО "Свобода"

ENG

30 травня
Харківська "Свобода" вчергове виступила на захист житлових прав мешканців гуртожитку по вулиці Селянській
Харківська "Свобода" вчергове виступила на захист житлових прав мешканців гуртожитку по вулиці Селянській

30 травня 2018 року активісти Харківського осередку Всеукраїнського об'єднання "Свобода" пікетували Харківський окружний адміністративний суд на захист житлових прав мешканців гуртожитку "Регіонального центру професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг" (вул. Селянській, 25). Разом зі свободівцями власні права обстоювали мешканці гуртожитку. Активісти тримали в руках плакати, на яких були цитати в законів України, що гарантують право на власне житло кожному громадянину, світлини гуртожитку та навколишньої території, вимоги захистити житлові права.

Нагадаємо, у вересні 2017 року до голови Харківського обласного осередку ВО "Свобода" Ігоря Швайки звернулися за підтримкою мешканці гуртожитку "Регіонального центру професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг" (вул. Селянська, 25). Протягом понад 10 років мешканці не можуть домогтися передачі свого гуртожитку на баланс міста, для того, аби зреалізувати своє право на отримання житла у власність (kharkiv.svoboda.org.ua).

Окрім того, цьогоріч, на початку лютого свободівці разом з мешканцями гуртожитку вже пікетували Харківський апеляційний адміністративний суд, вимагаючи реалізації законного права на отримання житла у власність ( kharkiv.svoboda.org.ua ). До того ж, у листопаді 2017 року "Свобода" двічі проводила пікет на захист житлових прав мешканців гуртожитку: 8 листопада ‒ Харківську міську раду ( kharkiv.svoboda.org.ua ), 22 листопада ‒ Харківську обласну державну адміністрацію ( kharkiv.svoboda.org.ua ).

"Здавалось би, чого простіше ‒ розв'язати житлові проблеми мешканців цього гуртожитку. Для цього потрібно просто передати будівлю в комунальну власність, коли люди зможуть скористатися своїм законним правом на приватизацію власного житла. Але вже понад 10 років чиновники грають з людьми в бридкий бюрократичний футбол. Це далеко не перший, і, на жаль, не останній пікет на захист житлових прав мешканців гуртожитку по вулиці Селянскій, 25. Але "Свобода" буде боротися і підтримувати людей до відновлення справедливости. Ми тішимося, що мешканці цього гуртожитку фактично, а не на картинках, об'єдналися в справжню громаду і здаватися не збираються. Таким завзятим людям ми завжди готові підставити наше дружнє плече. Ми здобудемо перемогу разом з цими людьми, а "чинуші", що продовжують відбріхуватися формальними фразами типу "ми знаємо про проблеми Селянської, 25", "у нас все під контролем", отримають справедливе покарання", ‒ прокоментував ситуацію очільник Харківської міської "Свободи" Олег ДЕБЕЛИЙ.

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"