ВО "Свобода"

ENG

1 червня
Харківські "Свобода" та "Яворина" здійснили волонтерську поїздку на передову
Харківські "Свобода" та "Яворина" здійснили волонтерську поїздку на передову

Активісти харківських осередків Всеукраїнського об'єднання "Свобода" та Об'єднання українок "Яворина" здійснили чергову волонтерську поїздку до українських вояків, що перебувають на передовій московсько-української війни. Цього разу волонтерську допомогу отримали бійці роти "Січ" полку "Київ", що вже восьмий місяць поспіль перебувають на самому "передку" неподалік від Донецька.

Активісти "Свободи" та "Яворини" передали українським воякам велику кількість продуктів харчування: м'ясні та рибні консерви, овочі, натуральні соки, кондитерські вироби, цукерки, каву, чай та инше. Окрім того, свободівським волонтерам вдалося полагодити пошкоджену автівку "січовиків". Яворинка Ольга Роздайбіда передала захисникам України ікону Пресвятої Богородиці "Непорушні кордони". В поїздці взяли участь голова Харківської обласної організації ВО "Свобода" Ігор Швайка та очільниця Харківського осередку Всеукраїнського об'єднання українок "Яворина" Марія Шапошнікова.

"Вчергове ми дісталися до наших захисників, до тих, завдяки кому ми живемо у відносно спокійному, мирному Харкові. Наші друзі з роти "Січ" полку "Київ" вже вісім місяців поспіль перебувають на "нулях". Як завжди захоплююся їхньою стійкістю та мужністю. Окрім того, що ми передали їм гуманітарний вантаж, ми мали безцінні хвилини спілкування з нашими воїнами. Вони мають знати, що мають надійний тил та їм є кого захищати.

Хочу, як і завше, подякувати усім, хто долучився до цієї поїздки. Перед усім побратимам зі "Свободи" та посестрам-яворинкам. Також традиційно дякую другу Сергію Юрійовичу, за готовність у будь-який час максимально допомогти у нашій діяльності. Дякую Ользі Роздайбіді та її команді за постійну підтримку та допомогу, а Валентині Кич (нашій прихильниці з Первомайська) не лишень за цю "передачку", але й за ці десятки квадратних метрів маскувальної сітки, що вона власноруч плете для наших солдатів. Традиційно дякую Наталі Михайловській, Тетяні Бутенко, Олексію Миргородському, Едуарду Малявіну, Олегу Вільку. А ще щира подяка Юрію Неході (Юрій Нехода), без логістичної та організаційної допомоги якого, напевно, не відбулася би жодна наша мандрівка на фронт. І звичайно дякую другу Ігорю Швайці за постійну підтримку. Разом переможемо!!!", ‒ коментує очільниця Харківської "Яворини" Марія Шапошнікова.

Світлини на офіційній сторінці Харківської "Свободи" в мережі Facebook: facebook.com.

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"