ВО "Свобода"

ENG

4 червня
Харківська "Свобода" розпочала збір підписів на підтримку "Антиолігархічного пакету докорінних перетворень"
Харківська "Свобода" розпочала збір підписів на підтримку "Антиолігархічного пакету докорінних перетворень"

04 червня 2018 року активісти Харківського осередку Всеукраїнського об'єднання "Свобода" розпочали збір підписів на підтримку "Антиолігархічного пакету докорінних перетворень". "Антиолігархічний пакет докорінних перетворень" ‒ це низка законодавчих ініціатив Всеукраїнського об'єднання "Свобода", направлених на подолання олігархічного ладу в Україні. Ці закони, після їхнього ухвалення, не просто послаблять, а взагалі позбавлять олігархів впливу на політику і економіку.

Свободівці наголошують ‒ вже нині 150 нардепів та понад 100 місцевих рад з усієї України звернулися до Верховної Ради України, аби парламент терміново розглянув антиолігархічні законопроєкти. 7 червня 2018 року відбудеться пікет сесії Харківської обласної ради на підтримку "Антиолігархічного пакету докорінних перетворень".

"Антиолігархічні законодавчі ініціятиви "Свободи" мають п'ять напрямків: 1) повернення капіталів з офшорів і ліквідація схем виведення грошей з України; 2) демонополізація та ліквідація олігархічної моделі економіки; 3) заборона приватизації стратегічних підприємств; 4) деолігархізація енергетики та справедливі тарифи; 5) земля ‒ власність нації. За кожним напрямком є реальні законопроєкти, що вже зареєстровані в парламенті. При ухвалені цих законів, олігархат перестане впливати на призначення чиновників, не зможе запихати свої брудні лапи в б'юджет і плодити монополії та недобросовісну конкуренцію. Єдиний шлях подолати олігархію ‒ це запровадити в життя наш Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Всі необхідні законопроєкти вже є, давно написані й зареєстровані у Верховній Раді.

Валерій Коник (ліворуч) та Олег Дебелий
Валерій Коник (ліворуч) та Олег Дебелий

7 червня ми пікетуватимемо Харківську облраду з вимогою звернутися до парламенту, аби народні депутати терміново внесли до порядку денного та розглянули свободівські антиолігархічні ініціятиви. Вже понад 100 місцевих рад з усієї України ухвалили подібні звернення. Це той самий лакмусовий папірець, що проявляє справжню позицію народних обранців та рад усіх рівнів: чи вони є на боці народу України та бажають процвітання кожному українцеві, чи вони є обслугою олігархів та обстоюють виключно інтереси власної кишені та своїх панів ‒ олігархів", ‒ коментує збір підписів очільник Харківської міської "Свободи" Олег ДЕБЕЛИЙ.

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"