ВО "Свобода"

ENG

30 червня
Харківська "Яворина" влаштувала доброчинний ярмарок під час Дергачівського Велодня
Харківська "Яворина" влаштувала доброчинний ярмарок під час Дергачівського Велодня

30 червня 2018 року активістки Харківського осередку Всеукраїнського об'єднання українок "Яворина" влаштували доброчинний ярмарок у Дергачах, під час свята "Велодень ‒ 2018". Яворинки збирали кошти, пропонуючи усім охочим придбати, власноруч створені, обереги, сувеніри та різноманітні смаколики. Усі зібрані кошти буде направлено на потреби українських вояків, що перебувають на фронті московсько-української війни. Свято "Велодень -2018" відбулося за участи та організаційної підтримки депутата Дергачівської міськради, голови районної свободівської організації Дениса Корнієнка.

"Ми вже вдруге долучаємося до Дергачівського Велодня. Ми ніколи не маємо забувати за чий рахунок над Харківщиною є мирне небо. Ми не маємо права забувати, що досі триває війна, а наші воїни потребують нашої уваги та допомоги. Тому Харківська "Яворина" із задоволенням відгукнулися на запрошення побратима-свободівця Дениса Корнієнка взяти участь у цьому заході. Наш доброчинний ярмарок несе собою дві функції: проявити вдячність нашим захисникам та нагадати усім завдяки кому ми живемо на відносно мирній Харківщині; і друге ‒ зібрати кошти на потреби воїнів українського війська. Доки триватиме новітня московсько-українська війна, ми будемо допомагати бійцям. Саме так, разом переможемо!", ‒ наголосила очільниця Харківської "Яворини", свободівка Марія Шапошнікова.

Голова Дергачівської районної організації ВО "Свобода" Денис Корнієнко також подякував Харківській "Яворині" за участь у святі "Велодень-2018".

Найменші "яворинки" беруть участь у велоперегонах
Найменші "яворинки" беруть участь у велоперегонах

"Це свято відбувається в Дергачах вже четвертий рік поспіль. Я вдячний посестрам та побратимам з Харківських обласних осередків "Свободи" та "Яворини" за участь та в принципі за увагу до нашого міста. Я повністю погоджуюсь з Марією Шапошніковою, що нині, коли досі триває війна на теренах України, ми не маємо права забувати про наших захисників, які наразі перебувають на фронті. Сьогодні в Дергачах відбулося свято і радий, що мені довелося долучитися до його організації. Як і минулого року, після цього свята в мене особисто є якесь натхнення, бо коли купа щасливих дітей зі своїми батьками беруть участь у святі свого рідного міста ‒ розумієш заради кого і заради чого маєш працювати", ‒ прокоментував очільник Дергачівської "Свободи", депутат Дергачівської міської ради Денис Корнієнко.

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"