ВО "Свобода"

ENG

31 липня
Помер свободівець Олександр Усенко
Помер свободівець Олександр Усенко

Із глибоким сумом у Харківській обласній організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" дізналися про смерть побратима Олександра Усенка. Проти ночі понеділка 30 липня 2018 року другу Олександру стало зле. Карета Швидкої допомоги доправила свободівця до лікарні, однак, на превеликий жаль врятувати його життя не вдалося. Харківська "Свобода" щиро співчуває родині та друзям померлого через цю непоправну втрату.

Олександр Усенко народився 17 січня 1960 року. Працював завідувачем бібліотеки Харківської обласної клінічної психіатричної лікарні №3. Був членом Спілки письменників України. До лав ВО "Свобода" приєднався у лютому 2013 року. Активний учасник Революції Гідности, справжній українець, щирий націоналіст. У друга Олександра була дуже рідкісна для сучасного світу риса характеру ‒ він був глибоко-інтелігентною людиною.

Свободівці щиро сумують щодо раптової втрати побратима. Ми співчуваємо рідним, близьким та друзям покійного і просимо Бога сотворити для друга Олександра Вічную Пам'ять.

Прощання з Олександром Усенком відбудеться біля його будинку (Харків, Фесенківський в'їзд, 8) 31 липня 2018 року о 12:30.

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"