ВО "Свобода"

ENG

9 серпня
Харківська "Свобода" виступила на підтримку людей, хворих на цукровий діабет
Харківська "Свобода" виступила на підтримку людей, хворих на цукровий діабет

09 серпня 2018 року в Харкові активісти Всеукраїнського об'єднання "Свобода" виступили на підтримку мешканців міста, хворих на цукровий діабет. Окрім свободівців в акції взяли участь представники "Національного корпусу" та активісти низки громадських організацій. Учасники акції тримали в руках плакати, якими намагалися привернути увагу громади до проблем хворих на цукровий діабет. Зокрема, на плакатах було зазначено: "Інсулін = життя!", "Не вбивай!", "У Харкові понад 7 000 хворих на діабет". Акцію активісти проводили через те, що Харківська міська рада не виділила достатню кількість коштів на закупівлю інсуліну для діабетиків міста.

"Свобода" виступила на підтримку людей, хворих на цукровий діабет
"Свобода" виступила на підтримку людей, хворих на цукровий діабет

"У Харкові склалася безпрецедентна ситуація із забезпечення хворих на цукровий діабет інсуліном. Ця проблема стосується величезної кількості мешканців міста, адже лишень офіційно зареєстрованих діабетиків у Харкові мешкає понад 7 000 людей. Фактично всі вони залежать від інсуліну, якого за певний час може не стати у лікувальних закладах міста. Водночас, чиновники займаються своєю улюбленою ганебною справою ‒ б'юракратичним "футболом", вказуючи пальцями один на одного: Мінздрав на Харківську міськраду, міськрада на Мінздрав.

Олександр Булатов ‒ голова Шевченківської міста Харкова організації ВО "Свобода"
Олександр Булатов ‒ голова Шевченківської міста Харкова організації ВО "Свобода"

"Свобода" завжди обстоює інтереси людей, що прагнуть справедливости. Що стосується цієї ситуації, ми тим паче не могли залишитися осторонь. В нашій програмі цілий розділ присвячений здоров'ю нації. У пункті другому цього розділу ми вимагаємо запровадити в Україні дієві механізми фінансування базового пакету медичних послуг, до якого звісно входить й надання інсуліну хворим, які його потребують. Ми підтримуємо цих людей й не залишимо на одинці у їхній боротьбі, без перебільшення, за власне життя. Докладемо усіх зусиль для розв'язання цієї ситуації, зокрема, "Свобода" готуватиме звернення від наших народних депутатів на Мінздрав, Харківські облздрав та міськздрав", ‒ прокоментував акцію член Харківського обласного комітету ВО "Свобода" Олександр Булатов.

Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода"